Dokładnie 8 marca, w Dzień Kobiet, Anna Karczmarczyk podzieliła się z fanami radosną nowiną! Wraz z mężem, Pascalem Litwinem, wkrótce zostaną rodzicami! Czy szczególna data, jaką wybrali, aby obwieścić nowinę, oznacza, że na świat przyjdzie dziewczynka? Tego jeszcze nie wiadomo. 

Anna Karczmarczyk jest w ciąży

Anna Karczmarczyk informację o swoim szczególnym stanie przez jakiś czas w tajemnicy. Dopiero teraz, kiedy ciążowe krągłości stały się widoczne, na Instagramie opublikowała wymowne zdjęcie.

Oni są moją siłą <3 czekamy na Ciebie kruszynko! - podpisała romantyczną fotografię Anna Karczmarczyk.

W komentarzach posypały się gratulacje, także od kolegów i koleżanek z show-biznesu. Serduszka pod zdjęciem aktorki zostawiły m.in. Elżbieta Romanowska, Paulina Sykut-Jeżyna, Olga Kalicka, Katarzyna Glinka, czy Magdalena Lamparska.

Zespół Gala.pl również dołącza się do gratulacji!

Co ciekawe, można już mówić, że w polskim show-biznesie trwa baby boom. Narodzin pociech oczekują m.in. Agnieszka Włodarczyk, Ida Nowakowska, Agnieszka Kaczorowska, Ania Starmach i Sylwia Przybysz.

Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin. Kim jest mąż Anny Karczmarczyk?

Anna Karczmarczyki Pascal Litwin wzięli ślub w 2018 roku, w tajemnicy przed mediami. Aktorka dopiero jakiś czas po ceremonii pochwaliła się na Instagramie, dodając zdjęcie z uroczystości. Zaręczyny pary odbyły się dwa lata wcześniej, miejscem, gdzie przyszli rodzice prawdopodobnie się poznali był plan "Tańca z gwiazdami", którego producentem był Pascal Litwin.