Ponad 10 lat temu Anna Karczmarczyk debiutowała na wielkim ekranie rolą w głośnych "Galeriankach". Od tamtej pory wiele się zmieniło - aktorka dojrzała, zagrała kilka ról w produkcjach filmowych i telewizyjnych i z sukcesami udzielała się w programach rozrywkowych takich jak "Dance Dance Dance". Dwa lata temu wyszła za mąż za Pascala Litwina. Dziś szczęśliwe małżeństwo cieszy się sobą, a tegoroczne wakacje zakochani spędzili na Santorini. Ich fotorelacja z wyjazdu urzeka!

Greckie wakacje Anny Karczmarczyk

Na instagramowych profilach pary pojawiły się fotografie z urlopu na greckim Santorini. Zakochani m.in. jeździli konno i pływali po Morzu Śródziemnym łódką. Ania pochwaliła się też sylwetką pozując do zmysłowego zdjęcia, którego autorem z pewnością był jej mąż. Pod fotografią zachwyceni fani zostawili wiele komentarzy:

Ładna, zgrabna i w głowie poukładane, no czego można jeszcze chcieć  - piszą. Dobre oko fotografa. Piękne foto i cudna Ty! - czytamy. Dociekliwi zauważyli, że Ania poddała swoje pośladki zabiegom medycyny estetycznej, a efektami pochwaliła się też jedna z klinik.

Podobny zachwyt wywołały też zdjęcia Pascala, którego internautki zazdroszczą Ani:

Wyglądasz zawodowo - piszą pod jego zdjęciami.