Anna Kerth po raz drugi została matką. Aktorka, którą telewidzowie znają przede wszystkim z roli Małgosi Zimińskiej w popularnej telenoweli "Na Wspólnej" w czwartek wieczorem poinformowała swoich fanów za pośrednictwem Instagrama, że przywitała na świecie drugiego syna. 38-latka opublikowała na swoim profilu urocze zdjęcie maleńkich stópek noworodka. Z towarzyszącego fotografii wpisu dowiadujemy się, że Kerth pomimo uprzedniego cięcia cesarskiego, tym razem zdecydowała się na poród naturalny.

Skoro mam już Waszą obecność i uważność chciałam napisać, że oficjalnie zostałam #VBAC , z czego jestem dumna a zarazem ogromnie wdzięczna osobom, które mnie wspierały w moim pragnieniu. Zespołowi lekarzy, którzy mi tę próbę umożliwili a przede wszystkim „mojej” położnej, bez której ten proces i finał w tej postaci, by się nie wydarzył. To jeden z tych tematów, o którym myślę, że warto mówić, więc wkrótce pewnie osobny post na ten temat - napisała aktorka.

Anna Kerth urodziła drugiego syna

Przypomnijmy, że Anna Kerth i jej mąż, Michał Gosiewski, po raz pierwszy zostali rodzicami w 2017 roku. Ich syn, Jakub, w końcu doczekał młodszego braciszka.

Zobacz pierwsze zdjęcie nowo narodzonego syna Anny Kerth oraz jej fotografie z okresu ciąży oraz z planu "Na Wspólnej" już teraz w naszej GALERII >>

Serdeczne gratulacje dla rodziców!

SPRAWDŹ TEŻ: Matteo Brunetti został ojcem. Finalista "MasterChefa" pokazał zdjęcie z dzieckiem