Impreza urodzinowa Anny Lewandowskiej odbyła się wczoraj, w piątek 7 września. To właśnie tego dnia żona Roberta Lewandowskiego skończyła trzydzieści lat. Swoje okrągłe urodziny postanowiła świętować w gronie najbliższych przyjaciółek. Anna Lewandowska zabrała koleżanki do jednego z warszawskich barów, a relację z ich 'babskiego wieczoru' mogliśmy oglądać na Instagramie Ani Korcz. Na zdjęciach widać, że przyjaciółki przygotowały dla Lewandowskiej tort oraz ogromne, złote balony. Na urodzinach trenerki były obecne m.in. Paulina Krupińska, Zosia Ślotała, czy Ola Dec. Zdjęcia z urodzin Anny Lewandowskiej obejrzycie w naszej >>>GALERII<<<.

Anna Lewandowska: 30. urodziny ZDJĘCIA

Anna Lewandowska świetnie bawiła się na swojej imprezie urodzinowej, a podziękowania dla wszystkich, którzy w tym dniu złożyli jej życzenia, zamieściła na Instagramie:

"Dziękuję wszystkim za piękne życzenia! I właśnie dlatego urodziny są takie fajne... Bo przypominamy sobie swoje mocne strony, bo dostajemy setki życzeń, które motywują nas do działania, bo wiemy ile osób jest z tobą i dobrze ci życzy. Bo wiesz, że warto robić to, co robisz" - napisała Lewandowska.

 Zobaczcie ZDJĘCIA z urodzin Lewandowskiej --->