Anna Lewandowska postawiła sobie za cel przeprowadzenie prawdziwej fitness rewolucji. Trenerce udało się już przekonać tysiące polskich kobiet do przejścia na zdrowy styl życia i przestrzegania zasad zbilansowanego odżywiania. Niedawno informowaliśmy was także o tym, że mama 8-miesięcznej Klary Lewandowskiej przygotowuje się do uruchomienia platformy Baby by Ann specjalnie z myślą o młodych matkach. Okazuje się, że guru fitnessu ma już w zanadrzu kolejny projekt! Anna Lewandowska tworzy właśnie rewolucyjną aplikację treningową o nazwie Training by Ann. Co o niej wiemy?

ZOBACZ: ANNA LEWANDOWSKA reklamuje wodę! Którą? Sprawdź!

Aplikacja treningowa Training by Ann

Anna Lewandowska świetnie zdaje sobie sprawę, że tysiące fanek marzą, żeby poćwiczyć razem z nią. Choć gwiazda organizuje obozy i treningi, to liczba chętnych zawsze niestety znacznie przekracza limit dostępnych miejsc. Anna Lewandowska znalazła jednak pewne rozwiązanie. Mobilna aplikacja treningowa oczywiście nie jest w stanie w pełni zastąpić profesjonalisty z krwi i kości, ale z pewnością jest to interesująca alternatywa dla tych, którzy chcą zoptymalizować swoje starania o wymarzoną sylwetkę razem ze swoją ulubioną trenerką fitness. Co o swojej nadchodzącej aplikacji Training by Ann mówi sama Anna Lewandowska?

- Aaaaaa Przyznaję się bez bicia! Aplikacja #trainingbyAnn będzie moim projektem, któremu chyba poświęciłam najwięcej czasu i włożyłam jak zawsze całe swoje serce. Każdy szczegół, każda zmiana, każde ćwiczenie muszą być dopięte na ostatni guzik. Dla Ciebie! Tutaj nie ma miejsca na pracę poprzez algorytmy. Razem z moim Teamem, chcemy stworzyć narzędzie, które będzie dopasowane pod każdego z Was. Niezależnie od Waszego celu - czytamy na oficjalnych profilach Anny Lewandowskiej na Facebooku i Instagramie.

Czekacie na aplikację treningową od Anny Lewandowskiej? My z całą pewnością tak!