Anna Lewandowska zaledwie na początku maja została mamą (Klara Lewandowska przyszła na świat 4 maja 2017 roku), a już kilkakrotnie chwaliła się w sieci zdjęciami z gołym brzuchem, co miało zachęcić świeżo upieczone mamy do dbania o siebie i swoje ciało także w okresie, kiedy ich dzieci są jeszcze niemowlętami. I choć trenerka fitness nie zrezygnowała z regularnych treningów także w trakcie ciąży, a potem wróciła do nich niedługo po porodzie, to jednak jej zwyczaj publikowania zdjęć, na których chwali się wciąż nienaganną niemal figurą, spotkał się z dużą falą krytyki ze strony internautów. Tym razem Lewandowska dodała na Instagram zdjęcie po treningu, na którym pozuje bez makijażu - myślicie, że tym także wywoła hejt swoich fanów?

HOT NEWS: ANNA LEWANDOWSKA pokazała, jak karmi Klarę piersią! Zobaczcie jej wzruszający wpis! [ZDJĘCIA]

Anna Lewandowska zazwyczaj bardzo dba o swój wygląd oraz wizerunek w mediach społecznościowych. Teraz chyba po raz pierwszy podzieliła się z fankami zdjęciem #nomakeup, prosto po ostrym treningu. Na Instagramie gwiazda zamieściła fotografię, na której możemy zobaczyć ją w wersji sauté, a jedynym elementem makijażu trenerki są sztuczne rzęsy, które być może stanowiły część weselnego make-upu Anny Lewandowskiej z ubiegłego weekendu.

Lewandowska podzieliła się z fanami zdjęciem zrobionym zaraz po zakończeniu porannego, 20-minutowego HIIT by Ann. Dla tych mniej obeznanych w świecie fitnessu - HIIT swoją popularność zawdzięcza głównie szybkim efektom i krótkiemu czasowi trwania jednej sesji (4 minuty). Idąc na HIIT spodziewajcie się nie lada wysiłku i lejącego się potu, ale także spektakularnych efektów - jest bezlitosny dla tłuszczu i intensywnie spala kalorie. Jeśli więc nie chcecie spędzać długich godzin na siłowni, albo po prostu tak jak Anna Lewandowska, ze względu na małe dziecko, nie macie czasu na dłuższe treningi - koniecznie wypróbujcie tę formę aktywności.

ANNA LEWANDOWSKA BEZ MAKIJAŻU ---->

Jak Wam się podoba Anna Lewandowska bez makijażu? Widać w ogóle jakąś różnicę? ;)