4 maja 2017 roku na świecie pojawiło się pierwsze dziecko Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego. Para dała na imię córeczce Klara. Lewandowscy już zostali okrzyknięci mistrzami social mediów i kreacji swojego wizerunku, gdyż do sieci nie wyciekły jeszcze żadne zdjęcia ich dziecka. Para bardzo strzeże swojej prywatności, nic więc dziwnego, że na zdjęcie małej Klary fanom przyjdzie jeszcze trochę poczekać.

Na szczęście Anna Lewandowska doskonale wie, jak podtrzymać zainteresowanie swoją osobą. Zaledwie kilka dni temu na rynek trafiła jej najnowsza książka, poradnik zdrowej mamy „Healthy mama”. W książce znajdziemy nie tylko porady dotyczące tego, jak odżywiać się w czasie w ciąży, ale również jak dbać o swoją figurę.

ZOBACZ: PRZEPISY ANNY LEWANDOWSKIEJ dla kobiet w ciąży. Zobacz pyszne dania z książki "Healthy Mama"

Patrząc na najnowsze zdjęcie Anny Lewandowskiej, nikt nie ma wątpliwości, że jej złote rady nie mają zastosowania.  Na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiło się właśnie zdjęcie trenerki, na którym prezentuje swój idealnie płaski, wyrzeźbiony brzuch!

Jej figura zaledwie miesiąc po porodzie jest imponująca! Zdjęciu Anny Lewandowskiej towarzyszył opis.

Opłaca się być AKTYWNYM i trzymać się zdrowych zasad, zarówno przed ciążą jak i w jej trakcie! Powoli wracam do formy – wbrew pozorom nie jest łatwo ! Pamiętajcie jednak o tym, o czym wielokrotnie powtarzam. Każdy organizm regeneruje się w innym tempie. Nie poddawajcie się i nie rezygnujecie, a małymi kroczkami wrócimy do formy. Dajcie sobie czas i luz – nic na siłe! - podpisała fotografię. 

Nic dziwnego, że wśród fanek Anny Lewandowskiej jest aż tyle młodych mam. Takiej figury zaledwie miesiąc po porodzie możemy tylko pogratulować!