Anna Lewandowska pokazała jak wyglądał jej brzuch w ciąży! Córka Lewandowskich - Klara, ma już pół roku i jest oczkiem w głowie rodziców. Ciąża Anny Lewandowskiej była tematem numer jeden w polskich mediach od momentu jej oficjalnego ogłoszenia aż do szczęśliwego rozwiązania. Ania kilka razy pokazała ciążowy brzuszek publicznie, ale raczej unikała pozowania fotoreporterom, będąc w zaawansowanej ciąży. Teraz za to, zaskoczyła fanów nowym zdjęciem na Instagramie! Anna Lewandowska pokazała metamorfozę swojego brzucha przed, w trakcie oraz po ciąży. Jaka była reakcja fanów?

Anna Lewandowska pokazała brzuch w ciąży!

Anna Lewandowska jeszcze na początku roku zapewniała, że nie będzie chwalić się zdjęciami ciążowego brzuszka. Wygląda jednak na to, że gwiazda zmieniła już zdanie, bo na jej instagramowym profilu pojawiło się zdjęcie brzucha, właśnie z okresu ciąży. Zaraz obok Lewandowska dorzuciła też fotografie przed i po. 

"Zdjęcie, które widzicie poniżej, przedstawia mnie przed ciążą, w ciąży i po urodzeniu Klary. Niektórzy zobaczą na nim brzuch w różnych rozmiarach, inni aktywnego sportowca, a jeszcze inni skupią się na okazywanych emocjach... "

Anna Lewandowska podkreśliła również, że od zawsze marzyła o zostaniu matką oraz kobietą inspirującą miliony Polek:

"Ale dla mnie to zdjęcie przedstawia najważniejsze MARZENIA.Takie, że od zawsze chciałam mieć dziecko. I choć ciąża jest wymagającym wyzwaniem pod kątem ciała i psychiki, to posiadanie dziecka jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, która mnie spotkała. Klara mnie uczy, motywuje do rozwoju, przypomina o tym, co ważne w życiu. To zdjęcia pokazuje moje pierwsze marzenie – BYCIE MAMĄ Drugim jest chęć inspirowania Polek do świadomego dbania o siebie w ciąży. Wiadomo już powszechnie, że samopoczucie kobiety wpływa na rozwój dziecka, podobnie jak charakter spożywanego jedzenia na preferencje żywieniowe pociechy w przyszłości. "

Lewandowska zachęca też Polki do dbania o siebie i swoje ciało w okresie ciąży:

"Dodatkowo kluczowa jest odpowiednia aktywność fizyczna – BO W ZDROWYM CIELE… ZDROWE DZIECKO. Trzecim jest zachowanie równowagi. Każda z nas pełni różne role w życiu – jesteśmy partnerkami, mamami, córkami, jesteśmy aktywne zawodowo i realizujemy siebie w czasie wolnym. "

Co sądzicie o wpisie Anny Lewandowskiej? Myślicie, że znowu stanie się obiektem hejtu?