Teleturniej „Milionerzyponowienie jest na ustach wszystkich! Pytania w popularnym teleturnieju, który niedawno po wielu latach przerwy wrócił na antenę stacji TVN, coraz częściej dotyczą aktualnych tematów i osób, które kojarzymy z pierwszych stron gazet. W show nie brakuje także pytań z bieżącej polityki oraz show-biznesu. Po tym, jak Internet do czerwoności rozgrzały pytania m.in. o Agatę Dudę, Beatę Szydło oraz Jarosława Kaczyńskiego, teraz przyszła pora na kolejną osobę ze sfery publicznej. Mowa o Annie Lewandowskiej i początkach jej kariery sportowej. O co dokładnie zapytano uczestnika „Milionerów”?

ZOBACZ: ROBERT LEWANDOWSKI niemal nago podczas zgrupowania polskiej kadry! [WIDEO]

Popularna trenerka fitness i żona Roberta Lewandowskiego sama była chyba mile zaskoczona pytaniem, które pojawiło się w teleturnieju TVN. Hubert Urbański pytał uczestnika show o to, z jakim sportem była związana oryginalnie Ania Lewandowska:

Kariera Anny Lewandowskiej nieodłącznie związana była:

Po pytanie pojawiły się 4 odpowiedzi do wyboru: z matą, z basenem, z lodowiskiem, z parkurem. Mina uczestnika „Milionerów” wskazywała, że na początku mógł mieć pewne wątpliwości co do prawidłowej odpowiedzi. Szybko jednak uporał się z pytaniem!

Fani Ani Lewandowskiej nie mieli za to żadnych wątpliwości! Trenerka i dietetyczka przez lata była zawodniczką w karate tradycyjnym, zdobywając wiele tytułów mistrzowskich. Lewandowska odniosła wiele spektakularnych zwycięstw, w tym złoty medal mistrzostw świata w karate w 2013 roku. Żona Roberta Lewandowskiego triumfowała w kumite drużynowym wraz z koleżankami z reprezentacji Justyną Marciniak, Marią Deptą i Małgorzatą Zabrocką. Ten tytuł był największym sukcesem w historii polskiego karate Fudokan. Poprawna odpowiedź brzmiała zatem „A - z matą”. A jak poradził sobie z nią uczestnik „Milionerów”?

POLECAMY TEŻ: WENDZIKOWSKA, LEWANDOWSKI, ZAWADZKAgwiazdy na premierze HUAWEI P10 [ZDJĘCIA]

Ten na szczęście również zaznaczył odpowiedź A, przez co przeszedł do kolejnego pytania za 10 tys. złotych, które przybliżało go do upragnionego miliona!

Ciekawi jesteśmy, kiedy w teleturnieju się pojawi pytanie o ciążę Anny i Roberta Lewandowskich. Jak mogłoby ono brzmieć? Macie jakieś pomysły?