Anna i Robert Lewandowscy odpoczywają na zasłużonych wakacjach. Na pięknym Mykonos para jednak tylko minimalnie zwolniło swoje mordercze tempo. Ania i Robert nie wyobrażają sobie życia bez sportu i po zaledwie kilku luźniejszych dniach, wrócili do codziennych treningów. Dzięki temu nawet na moment nie pozwalają sobie wypaść z budowanej przez cały rok formy. Motywację do ćwiczeń być może serwuje rodzicom Klary Lewandowskiej inna znana para. 

Izabel Goulart - kim jest?

Poza Anną i Robertem Lewandowskimi na Mykonos przebywają też obecnie Izabel Goulart i jej narzeczony Kevin Trapp, czyli bramkarz francuskiego klubu Paris Saint Germain. Anna i Izabel zresztą uwieczniły swoje spotkanie na pięknym zdjęciu! Kim jest Izabel Goulart? 33-letnia brazylijska modelka światową rozpoznawalność zdobyła jako jeden z "Aniołków" Victoria's Secret.Swoją karierę rozpoczęła bardzo wcześnie, bo w wieku 14 lat. Już jako dorosła modelka podpisała swoje pierwsze zagraniczne kontrakty. Sesje z jej udziałem były publikowane w takich magazynach, jak "Vogue" czy "Numero". Chodziła w pokazach takich słynnych marek i domów mody, jak Chanel, Ralp Lauren, Valentino czy Dolce & Gabbana. Od 2015 roku jest w związku z niemieckim bramkarzem Kevinem Trappem.

Zdjęcia z urlopu Anny i Roberta Lewandowskich z ich córką Klarą na Mykonos oraz seksowne fotki Izabel Goulart możecie obejrzeć już teraz w naszej GALERII >>

ZOBACZ: JERZY BRZĘCZEK wspomina morderstwo swojej siostry, czyli matki Błaszczykowskiego