Anna Lewandowska w maju została po raz drugi mamą, ale to nie oznacza, że skupia się teraz wyłącznie na małej Laurze. Dużo uwagi poświęca również 3-letniej Klarze, która jest bardzo aktywnym dzieckiem. Jak wyznała trenerka na Instagramie, dziewczynka uwielbia z nią ćwiczyć i często sama ciągnie ją na siłownię, aby razem wykonać trening. Klara: "idziemy na trening, plosie?"... I jak tu odmówić córeczce. Mały motywator. Godnie zastąpiła mamusię, która jeszcze nie może trenować- napisała dumna Anna Lewandowska.

Klara Lewandowska ćwiczy z mamą na siłowni. 3-latka umie wykonać tzw. burpees

Trenerka opublikowała wideo, na którym Klara Lewandowska wykonuje tzw. burpees, znane również jako padnij-powstań. Ćwiczenie angażuje niemal wszystkie mięśnie ciała i nie jest wcale tak proste w wykonaniu, jak może się wydawać. Jest uznawane za jedno z najbardziej męczących i jednocześnie najbardziej efektywnych ćwiczeń fitnessowych i nawet doświadczone osoby często mają kłopoty z jego wykonaniem.

Jak widać burpeesy nie są problemem dla małej Klary, która kondycję z pewnością odziedziczyła po znanych rodzicach. Zobaczcie sami:

ZOBACZ TEŻ: KLARA LEWANDOWSKA pływa sama w morzu! "Sport ma we krwi" [WIDEO]