Anna Lewandowska oficjalnie została nową twarzą TVN. Znana trenerka, coach i bizneswoman otrzymała swój własny cykl "Sztuka walki", który będzie pokazywany w "Dzień Dobry TVN". W ramach tego programu Ania Lewandowska odwiedza z kamerą zmagające się z różnymi przeciwnościami losu i inspirujące grupy kobiet z różnych zakątków Polski. Żona Roberta Lewandowskiego opowiedziała, o czym dokładnie jest jej nowy cykl, w poniedziałek na kanapie DDTVN w rozmowie z Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem.

- "Sztuki walki" jest to cykl spotkań z kobietami, które pokazują, że grupie są silniejsze, że się inspirują nawzajem, że się motywują. Są to kobiety o różnych historiach - wyjaśniła Lewandowska.

W pierwszym odcinku Anna Lewandowska odwiedza łódzki klub Amazonka, czyli samopomocową grupę wsparcia kobiet dotkniętych rakiem piersi.

- Chciałabym w tym cyklu pokazać, że kobiety naprawdę się wspierają, potrafią to robić i że są silniejsze razem. Chciałabym pokazać grupy kobiet z całej Polski, które są bohaterkami, ale o których się głośno nie mówi - dodała w czasie wizyty w DDTVN.

Cykl Anny Lewandowskiej w DDTVN

Pierwszy odcinek "Sztuki walk" Anny Lewandowskiej będzie można obejrzeć już we wtorek, 26 marca 2019, o godz. 9:50. Przypomnijmy, że "Dzień Dobry TVN" startuje codziennie o godz. 8:00 i trwa do godz. 11:00.

SPRAWDŹ TEŻ: Robert Lewandowski o porodzie żony: "Ania straciła dużo krwi. Mogło skończyć się o wiele gorzej"