Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska funkcjonują w show-biznesie od lat. I od lat zajmują się niemal tym samym. Obie panie organizują obozy wyjazdowe z fitnessem i ćwiczeniami w roli głównej, doradzają w kwestii zdrowej diety i zdrowego stylu życia, wydają poradniki, książki kucharskie, kalendarze z poradami i technikami motywacyjnymi, płyty z ćwiczeniami. Obie mają też swoją linię batoników energetycznych, współpracują z dużymi markami kosmetycznymi i reklamują wodę. Nic dziwnego, że od lat spekulowało się o tym, że obie panie uwikłane są w konflikt, w którym chodzi o prym na polskim rynku fitnessu. Jak się jednak okazuje – nic bardziej mylnego!

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska na wspólnym zdjęciu

Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska spotkały się ostatnio i postanowiły powiadomić o tym swoich fanów. Obie trenerki fitness wrzuciły na swój Instgaram zdjęcia z tego spotkania z suspensywnymi podpisami:

Prawdziwe KOBIETY poprawiają nawzajem swoje korony. Pozdrawiamy wszystkich.. bez wyjątku  - podsumowała to spotkanie Ewa Chodakowska.

Dwie kobiety - jedna pasja: Two women - one passion – wtórowała jej Anna Lewandowska.

Czy to oznacza, że konflikt miedzy paniami ostał zażegnany? A może tak naprawdę nigdy go nie było? Ta fotka to w końcu nie pierwsze ich wspólne zdjęcie! Pamiętacie, jak razem pozowały do wspólnego zdjęcia podczas gali Gali Mistrzów Sportu 2015?

Czy nowe wspólne selfie oznacza jednak, że Ania i Ewa już wkrótce wystartują ze wspólnym projektem? Jeśli tak to już dziś możemy być pewnie, że będzie to wielki sukces!

A jak Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska wyszły na wspólnym zdjęciu? Koniecznie zobaczcie w naszej GALERII--->