To było największe wydarzenie 2013 roku!  Ślub Anny Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego interesował absolutnie wszystkich, więc pięć lat temu żyły nim wszystkie media w Polsce. Szczegóły ślubu największej polskiej gwiazdy sportu, Roberta Lewandowskiego, z wówczas jeszcze Anną Stachurską,  medalistką Mistrzostw Świata, Europy i Polski w karate, do samego końca owiane były tajemnicą. Nie wiadomo było, gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość. Podobno te informacje były trzymane w sekrecie nawet przed gośćmi! Dziś, 22 czerwca 2018 roku, Anna Lewandowska i Robert Lewandowski świętują 5 rocznicę ślubu. To już druga rocznica pary w towarzystwie córeczki, Klary Lewandowskiej. Niestety, Ania i Klara nie mogą być tego dnia z Robertem, który przebywa wraz z Reprezentacją Polski w Rosji na Mundialu. Pamiętacie jak wyglądał ślub Anny i Roberta Lewandowskich? Zajrzyjcie do naszej GALERII.

POLECAMY: Anna Lewandowska pociesza Roberta po przegranym meczu z Senegalem

Lewandowscy sakramentalne „tak” powiedzieli sobie dokładnie 22 czerwca 2013 roku. Uroczystość odbyła się w kościele św. Anny w Serocku, a w tym wyjątkowym dniu parze towarzyszyli znajomi sportowcy i koledzy z boiska. Wśród nich byli m.in. Grzegorz Wojtkowiak, Dariusz Dudka, Wojciech Szczęsny oraz Edyta i Cezary Pazurowie. Świadkiem Roberta Lewandowskiego był jego przyjaciel z boiska, Sławomir Peszko. Według niemieckiego tabloidu „Bild” ślub Lewandowskich kosztował około 250 tysięcy euro. Bezpieczeństwa gości, a przede  wszystkim pary młodej, strzegli ochroniarze. Młodzi podjechali pod kościół piękną długą białą limuzyną, a dla gości przygotowano także specjalne atrakcje, takie jak pływanie po Wiśle motorówką czy spływ kajakowy.

ZOBACZ TEŻ: ROBERT LEWANDOWSKI po raz pierwszy o córce Klarze: Bycie ojcem to fantastyczne uczucie!

Suknię ślubną Anny Lewandowskiej zaprojektował Maciej Zień. Projektant zdradził, że suknia była dopasowywana indywidualnie – żona Roberta Lewandowskiego wyglądała w niej wyjątkowo elegancko i wdzięcznie. Suknia ślubna Lewandowskiej została uszyta z jedwabnej organzy z tkaniną satynową, która zapewniła jej wyjątkowy delikatny połysk. Robert Lewandowski postawił na klasyczną męską elegancję. Prezentował się bardzo przystojnie. Bez wątpienia był to jeden z najpiękniejszych dni w życiu Lewandowskich!

Zobaczcie GALERIĘ ślubnych zdjęć Roberta i Anny Lewandowskich ----->