Anna Lewandowska i Robert Lewandowski 4 maja 2017 roku po raz pierwszy zostali rodzicami - na świat przyszła ich ukochana córeczka - Klara Lewandowska. Lewandowscy są w niej kompletnie zakochani. Dbają, aby Klarze niczego nie brakowało i dziewczynka dorastała w jak najlepszych warunkach. Zamieszczają w sieci zdjęcia z małą Klarą i choć nie pokazują jej twarzy, to widać jednak, że jest przesłodka, zdrowa i rośnie jak na drożdżach. Ale prywatne fotografie Lewandowskich to dla niektórych za mało. Fani chcą znać każdy ich ruch, wiedzieć jakie ubranka nosi Klara i jakim jeździ wózkiem. Obserwatorzy chętnie zobaczyliby również sesję Lewandowskich z córką w mediach. Jeśli wierzyć plotkom, Anna Lewandowska i Robert Lewandowscy otrzymali już takie propozycje, a zapłata za sesję z Klarą mogłaby wynieść nawet... pół miliona złotych! Czy jednak się na nią zdecydują?

POLECAMY: ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY z córką Klarą na weselu znajomych. Ubranko dziewczynki kosztowało 1400 złotych!

Anna Lewandowska i jej mąż Robert, jak wiadomo na brak pieniędzy nie narzekają. Ostatnio media obiegła nawet informacja, że Robert Lewandowski zarabia 270 tysięcy złotych dziennie (!). Czy więc potrzebne im kolejne pieniądze za sprzedanie swojej prywatności? Jak donosi Super Express, Lewandowscy są obecnie zasypywani ofertami sesji z córką Klarą, która miałaby być opublikowana przez media. Niektóre z ofert są naprawdę wysokie i sponsorzy są w stanie zapłacić Lewandowskim za zdjęcia z dzieckiem nawet pół miliona złotych. To naprawdę zawrotna kwota. Według informacji tabloidu, stawki Anny Lewandowskiej po urodzeniu córki zwiększyły się dziesięciokrotnie! Czy trenerka wykorzysta falę popularności i zdecyduje się na sprzedanie sesji z Klarą Lewandowską? 

ZOBACZ TEŻ: ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY kupili Klarze trzeci wózek - jego cena nas zszokowała!

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski póki co nie skomentowali krążących w mediach plotek. Myślicie, że skuszą ich proponowane, rekordowe stawki? W końcu taka praktyka jest bardzo popularna na Zachodzie - Kim Kardashian parę lat temu zdecydowała się sprzedać okładkę z córką North za milion dolarów.

Jak myślicie, czy Lewandowscy ulegną kuszeniu kolorowych magazynów?