Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w tym roku po raz pierwszy zostali rodzicami. 4 maja na świat przyszła ich córeczka - Klara Lewandowska. Dziewczynka skończyła parę dni temu dwa miesiące, a Ania i Robert są w swojej córeczce absolutnie zakochani. Zamieszczają w sieci zdjęcia z małą Klarą i choć nie pokazują jej twarzy, to widać jednak, że dziewczynka jest przesłodka, zdrowa i rośnie jak na drożdżach, a i jej mama ma się świetnie! Para dodała ostatnio na Instagram zdjęcie, gdzie całą rodziną pozują na weselu znajomych i zdecydowanie wygląda na to, że wszyscy są w świetnych humorach i tworzą naprawdę zgraną gromadkę!

 

Anna Lewandowska razem z mężem Robertem i córką Klarą pojawiła się w sobotę na weselu swojej przyjaciółki Katrin Kargbo - mistrzyni karate oraz blogerki. Cała rodzina wyglądała przepięknie! Zarówno Ania, jak i Robert zamieścili  w swoich social mediach wspólną fotografię z wesela. Oczywiście z córeczką!

"Wedding time z moimi kochanymi skarbami" – napisała Anna Lewandowska pod zdjęciem na Instagramie.

Anna Lewandowska na wesele przyjaciółki założyła piękną żółtą kreację z dużym dekoltem i rozcięciem na nodze, która podkreśliła atuty jej figury. Robert Lewandowski wybrał elegancki granatowy garnitur, a mała Klara miała na sobie urocze pastelowe ubranko - jednak nie byle jakie! Rodzice zadbali o modną stylizację córeczki. Jak podaje Super Express, mała Klara miała na sobie sukienkę brytyjskiej marki Burberry, która kosztuje... 295 funtów, czyli ok. 1400 złotych! Całkiem sporo jak na ubranko dla dwumiesięcznej dziewczynki, ale w końcu - "kto bogatemu zabroni?" :-) Przypomnijmy, że podobne ubranka nosiła mała Harper, córka Victorii Beckham i Davida Beckhama.

Przypomnijmy, że Lewandowscy sami niedawno obchodzili czwartą rocznicę ślubu. Zobaczcie zdjęcia z ich "wielkiego dnia" ---->

Rodzina Lewandowskich wygląda na naprawdę szczęśliwą! Gratulujemy ;)