Anna Lewandowska udzieliła ostatnio wywiadu dla biznesowego portalu Businessinsider. Zdradziła w nim, jakie zarówno ona, jak i Robert Lewandowski mają plany na przyszłość. Anna Lewandowska opowiedziała między innymi o kulisach powstania Foods by Ann i prowadzeniu własnej firmy, o konkurencji oraz podejściu do pieniędzy. Ujawniła też, gdzie Robert Lewandowski chce zakończyć swoją sportową karierę i dlaczego planują przeprowadzkę do... Los Angeles! Co dokładnie na temat planów na przyszłość zdradziła Anna Lewandowska?

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski przeprowadzą się do Los Angeles?

Anna Lewandowska zdradziła w wywiadzie, jakie ma plany biznesowe na najbliższą przyszłość. Co dalej z jej firmą?

"Cały czas rozwijam aplikację Diet by Ann, ale chcę iść za ciosem i w przyszłym roku uruchamiam aplikację Trening by Ann. Będą też szkolenia dietetyczne, duże eventy i wykłady motywacyjne. Mogę zdradzić, że mąż wesprze mnie w branży spożywczej 

ZOBACZ TEŻ: ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY Mamy zdjęcia z ich nowego LUKSUSOWEGO apartamentu w Warszawie! Ile kosztował? [GALERIA]

Trenerka zapowiedziała również, że już niedługo przyjdzie pora na wspólną markę "Lewandowscy":

"Zbudowanie mocnej, rzetelnej i stabilnej marki pod szyldem "Lewandowscy". Stworzenie (po "Robercie Lewandowskim" i "Annie Lewandowskiej") trzeciej - tym razem wspólnej - marki. Jesteśmy świadomi jej mocy i tego, że możemy wykorzystać ją nie tylko do celów biznesowych, ale też do dobrych rzeczy, m.in. edukacji i działalności charytatywnej. Czas na markę "Lewandowscy" - mówiła Anna Lewandowska.

Co najważniejsze, Anna Lewandowska zdradziła także, że razem z Robertem Lewandowskim oraz ich córeczką Klarą, planują przeprowadzkę: 

"Myślę, że trochę czasu spędzimy też w Stanach Zjednoczonych. Marzy nam się Los Angeles. Chcielibyśmy tam rozwijać swoje marki (...) Mamy taką nadzieję, że Robert zakończy swoją karierę właśnie w klubie w Los Angeles. Możemy już mówić swobodnie, że mamy takie marzenie" - zdradziła żona Roberta Lewandowskiego.

Jak myślicie, czy Lewandowskim uda się podbić Stany Zjednoczone?