Anna i Robert Lewandowscy gościli w Weronie na wielkim pokazie marki Calzedonia. Pokaz swoją obecnością uświetniła nagrodzona Oscarem hollywoodzka aktorka - Julia Roberts (49). Gwiazda kina jest twarzą marki Calzedonia, zaś jedną z jej ambasadorek jest właśnie Anna Lewandowska. Lewandowscy spotkali się po pokazie z Julią Roberts i zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie z gwiazdą. Następnego dnia Ania i Robert poszli na spacer po malowniczej Weronie, rozsławionej przez Szekspira w dramacie "Romeo i Julia". Zabrali ze sobą córeczkę Klarę, która przyleciała z nimi do Włoch. Mimo wywiadów i sesji zdjęciowych, jakie musieli odbyć, Lewandowscy znaleźli czas dla siebie i cieszyli się pogodą i słońcem na rodzinnym spacerze. Później hucznie świętowali 29 urodziny Ani. Zobaczcie, jak Lewandowscy spędzili czas w Weronie!

Anna i Robert Lewandowscy we wtorek, 5 września, obejrzeli z pierwszego rzędu pokaz najnowszej kolekcji Calzedonii, w którym królowały kolorowe rajstopy. Na widowni zasiadły też polskie blogerki Katarzyna Chocyk oraz Kinga Litwińczuk. Dla przedstawicieli polskich mediów Lewandowscy byli gwiazdami tej samej rangi, co Julia Roberts. Rozdawali autografy, robili sobie zdjęcia z fanami, udzielili też kilku wywiadów.

ZOBACZ TEŻ: Lewandowscy z Julią Roberts w Weronie! Sprawdź, co tam robili.

Razem z Anią i Robertem do Werony przyleciała malutka KlaraLewandowska, więc niektórzy mieli okazję zobaczyć, jak wygląda córka Lewandowskich. Podobno Klara jest urocza i rośnie jak na drożdżach! A rodzice nie widzą świata poza swoją słodką córeczką i... już planują dla niej rodzeństwo! Zdjęcia rodziny Lewandowskich z Werony znajdziecie w naszej GALERII>>

Zobacz poniżej, jak przez lata zmieniała się Anna Lewandowska. Trenerka niedawno skończyła 29 lat!