Ania Lewandowska to jedna z niewielu kobiet, które mogą się pochwalić wygraną w plebiscycie Sukces Pisany Szminką. SPS  to społeczność kobiet, które wzajemnie uczą się i inspirują do działania, kobiet, które podejmują odważne decyzje i nie boją się wziąć życia w swoje ręce. Wśród nominowanych znalazły się w tym roku osobowości niebywale twórcze, inspirujące, wywierające pozytywny wpływ na Polki: Ola Budzyńska, Monika Czaplicka, Marta Dymek, Ola Gościniak, Ania Kowalczyk, Julia Kuczyńska, Paulina Mikuła, Red Lipstick Monster, Kasia Tusk i właśnie Ania Lewandowska, która finalnie zdobyła wyróżnienie w kategorii influencerka roku!

ZOBACZ: KRZYSZTOF HOŁOWCZYC stracił prawo jazdy. Za co?

Ania Lewandowska nie mogła odebrać tej nagrody osobiście. W jej imieniu zrobiła to jej mama, Maria Stachurska, która wygłosiła ze sceny piękne i wzruszające przemówienie:

„W imieniu Ani chcę serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy oddali na nią głos i dzięki którym udało się nam wygrać. Dla niej to jest niebywale ważne, gdyż jest to docenienie jej ciężkiej pracy. Tego, że dbanie o siebie jest pasją, że można realizować własne marzenia. Ja osobiście jestem bardzo dumna z tego, jej życie tak się toczy, że może realizować to, co ją najbardziej w życiu cieszy. Realizować swoje pasje i marzenia i przede wszystkim dzielić się tym z innymi. Pomaga odnajdować innym ich pasje i sięgać po gwiazdy. Córeczko, jestem bardzo dumna!”

Wcale się nie dziwimy, że Maria Stachurska ma tak duże powody do dumy. W końcu nie każda córka zostaje okrzyknięta influencerką roku!

Gratulujemy Ani Lewandowskiej jej kolejnego sukcesu, a Marii Stachurskiej – tak uzdolnionej i konsekwentnej w swoich działaniach córki ;-)

Zobaczcie, co poza wywiadem z Anią Lewandowską, znajdziecie w najnowszym wydaniu magazynu "Gala":