Kalendarz Anny Lewandowskiej - Healthy Year by Ann - to obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów trenerki, motywatorki i ambasadorki zdrowego żywienia, jak i dla osób, które w nowym roku zamierzają żyć aktywnie i świadomie. Kalendarz Lewandowskiej trafił do sprzedaży 25 października i już jest hitem! Jak wiadomo, Ania Lewandowska jest bardzo pozytywną, pogodną osobą. Dlatego jej kalendarz pełen jest motywacyjnych haseł, zagrzewających do pracy nad sobą i zachęcających, by się nie poddawać. Miłym dla oka dodatkiem do kalendarza jest sesja zdjęciowa. Na fotografiach zobaczymy nie tylko Annę, ale też jej męża, Roberta Lewandowskiego! Część zdjęć pokazuje treningi Ani, a druga część to zapis wspólnych chwil najpopularniejszej pary polskich sportowców. Te wyjątkowe zdjęcia Lewandowskich możecie obejrzeć w naszej GALERII!

Kalendarz Anny Lewandowskiej podzielony jest na 12 rozdziałów odpowiadających kolejnym miesiącom. W każdej z części znajdziemy tygodniowy terminarz z miejscem na osobiste notatki. Dodatkowo Ania przygotowała dedykowane miejsca, w których możemy zapisywać wyznaczone sobie cele czy ćwiczenia motywacyjne. Każdy z miesięcy to też nowe przepisy kucharskie, wykorzystujące sezonowe produkty i uwzględniające zapotrzebowanie naszego organizmu o konkretnej porze roku. W kalendarzu Lewandowskiej znajdziemy również różne propozycje treningów, a każdy z miesięcy rozpoczyna się krótkim wstępem autorki, który wzbudzi refleksję czytelnika nad czekającymi go w danym czasie wyzwaniami.

Jeśli chcesz zmienić złe nawyki na dobre, cieszyć się dobrym samopoczuciem, odnaleźć radość życia, zadbać o najcenniejszy skarb jakim jest zdrowie i rozpocząć przygodę ze sportem – pomoże Ci w tym roczny plan, który przygotowałam specjalnie dla Ciebie.
 
Otwórz się na zmiany i skorzystaj z moich wskazówek, a z tygodnia na tydzień będziesz czuć się lepiej!
 
Daj sobie szansę na lepszy rok - poleca swój kalendarz Lewandowska.

Zobaczcie w GALERII nowe zdjęcia Anny Lewandowskiej prosto z kalendarza Healthy Year by Ann 2018>>