Anna Lewandowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych trenerek w Polsce. Dziś to nie tylko żona Roberta Lewandowskiego, ale ekspertka od fitnessu, specjalistka od zdrowego żywienia, mistrzyni judo oraz blogerka. Ostatnio Lewandowska wydała książkę Zdrowe Gotowanie by Ann, która jest bestsellerem.

Zobacz: Anna Lewandowska - co udało się jej osiągnąć? Poznajcie bliżej żonę Roberta Lewandowskiego [ZDJĘCIA]

Niedawno Anna Lewandowska świętowała urodziny. Trenerka świętowała je razem z mężem oraz Agnieszką Wesołowską, żoną aktora Kuby Wesołowskiego. Z tej okazji Robert Lewandowski stanął na wysokości zadania i sprawił ukochanej wyjątkowy prezent. Sportsmenka otrzymała od męża bukiet 150 pięknych czerwonych róż!

Zobacz: Anna Lewandowska tak świętuje urodziny. Robert Lewandowski zapewnił jej moc atrakcji! [ZDJĘCIA]

Jak wiadomo, kobiety chętnie eksperymentują z wizerunkiem. Jakiś czas temu gwiazdy uległy trendowi na „krótkie cięcie”.Zapoczątkowała je modelka Anja Rubik, a w ślad za nią podążyły Ewa Farna, Beata Sadowska czy Katarzyna Bujakiewicz.

Zobacz: Cichopek, Farna, Sadowska, gwiazdy zdecydowały się na krótkie cięcie. Lepiej im w tej wersji? [ZDJĘCIA]

Anna Lewandowska wraz z końcem wakacji postanowiła odświeżyć swój wizerunek. Niedawno na zmianę koloru zdecydowała się chociażby Dorota Gardias, która z ciemnych włosów przefarbowała  się na …blond!

Zobacz: Dorota Gardias zmieniła fryzurę. Lepiej jej w blondzie? [ZDJĘCIA]

Dziś to Anna Lewandowska zrezygnowała ze swoich włosów ombre na rzecz… czarnych! Radykalną metamorfozą pochwaliła się na Instagramie. Co sądzicie o tej zmianie? Korzystna?