Anna Lewandowska na meczu Polska-Czarnogóra pojawiła się w bardzo modnej stylizacji. Żona Roberta Lewandowskiego kibicowała reprezentacji podczas spotkania, które ostatecznie zakończyło się dla nas świetnym wynikiem 4:2 oraz zapewniło awans do Mistrzostw Świata 2018 w Rosji. Lewandowska oglądała mecz z vipowskich trybun w towarzystwie żony Kamila Grosickiego, Dominiki Grosickiej. Uwagę przyciągała nietypowa dla trenerki, sportowa stylizacja. Co miała na sobie Anna Lewandowska? Jej skórzana kurtka, kozaki za kolano oraz torebka kosztowały razem ponad 25 tysięcy złotych! Sprawdziliśmy, gdzie ubiera się Anna Lewandowska i znaleźliśmy tańsze odpowiedniki jej stylizacji - sprawdźcie!

ZOBACZ TEŻ: ROBERT LEWANDOWSKI w samym ręczniku wita się z Andrzejem Dudą po meczu Polska-Czarnogóra. Wideo hitem sieci!

Anna Lewandowska na meczu Polska-Czarnogóra

Anna Lewandowska na Stadionie Narodowym zaprezentowała się w niezwykle modnej stylizacji. Zazwyczaj elegancka żona Roberta Lewandowskiego, tym razem postawiła na sportowy szyk, w większości od polskich marek! Co miała na sobie Anna Lewandowska? Trenerka wybrała długie kozaki za kolano marki Badura za 659 zł, skórzaną kurtkę od MISBHV za 4790 zł oraz torebkę o której marzą w tym sezonie wszystkie fashionistki - małą pudełkową Louis Vuitton Petite Malle o wartości... 5200$, czyli około 19 tys. złotych! 

 

Jak Wam się podoba stylizacja Anny Lewandowskiej? Wolicie ją w sportowym, czy bardziej eleganckim wydaniu?