Anna Lewandowska zadała szyku na Paris Fashion Week! Choć polska gwiazda na co dzień ma o wiele więcej wspólnego ze sportem niż modą, to jej obecność na tygodniu mody w Paryżu już mało kogo dziwi. Trenerka fitness, autorka książek i największa polska influencerka od jakiegoś czasu regularnie pojawia się na pokazach i wydarzeniach związanych z przemysłem modowym w całej Europie. Co więcej, w kwestii stylu jest już inspiracją dla milionów Polek - ubrania, w których pokazuje się na Instagramie, praktycznie za każdym razem w ekspresowym tempie znikają z półek sklepowych. Żona Roberta Lewandowskiego podkreśla, że wyjazd do stolicy Francji był dla niej nie tylko okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami, ale także zasłużonym odprężeniem od codziennych obowiązków.

- Paryż ... za mną wyjątkowo miły czas i chwile relaksu (bez treningu), którego każdy potrzebuje - napisała Anna Lewandowska

ZOBACZ: ANNA LEWANDOWSKA gwiazdą "Gali": Chcę być dla męża wsparciem. Wciąż chodzimy na randki [TYLKO U NAS]

Anna Lewandowska na Paris Fashion Week

Anna Lewandowska na Paris Fashion Week 2018 wybrała się m.in. na pokaz Balmain w paryskim ratuszu. Gwiazda spotkała tam też inne Polki, które poleciały do Paryża: Maffashion, Paulę Jagodzińską i Natalię Hołownię, redaktor prowadzącą Gala.pl i autorkę bestsellerowej książki "Jak być paryżanką w Polsce".

Zdjęcia Anny Lewandowskiej z Paryża na Paris Fashion Week 2018 możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>