Anna Lewandowska w kwietniu tego roku oficjalnie została ambasadorką marki Calzedonia. Sportsmenka i trenerka dobrą informacją od razu pochwaliła się w mediach społecznościowych. Już kilka dni później poinformowała fanów, że weźmie udział w pokazie mody marki Calzedonia. Lewandowska zasiadła w pierwszym rzędzie, skąd oglądała pokaz najmodniejszych kostiumów kąpielowych tego sezonu.

Zobacz: ANNA LEWANDOWSKA na Calzedonia Summer Show w Weronie [ZDJĘCIA]

Niewielu wówczas wiedziało, że Anna Lewandowska jest oficjalną ambasadorką marki. Na tegoroczne wakacje wraz z mężem, Robertem Lewandowskim wybrała się na Mykonos. Okazało się, że parze towarzyszy znana supermodelka Adriana Lima. Wszyscy zastanawiali się wówczas skąd panie się znają.

Zobacz: Anna Lewandowska na prywatnych zdjęciach z wakacji na Mykonos. Tak wypoczywała z Robertem Lewandowskim [ZDJĘCIA]

Dopiero później do mediów dotarła informacja, że ambasadorką marki Calzedonia jest nie tylko Anna Lewandowska, ale także brazylijska modelka. Najprawdopodobniej panie spotkały się również w Weronie na jednym z pokazów bieliźnianych.

Zobacz: Anna Lewandowska i Adriana Limarazem na plaży! Kto by się spodziewał takiego spotkania? Mamy zdjęcia!

Okazuje się, że już jesienią Annę Lewandowską zobaczymy w klasycznej roli ambasadorki. Trenerka wrzuciła n Instagrama krótki filmik, na którym pozuje do zdjęć reklamowych w samych rajstopach i bieliźnie. Na kolejnym filmiku autorka bloga Helthy Plan By Ann pochwaliła się zdjęciem w samej bieliźnie.

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia Anny Lewandowskiej!