Anna i Robert Lewandowscy wzięli ślub 22 czerwca 2013 r. Para poznała się jeszcze przed rozpoczęciem studiów w 2007 r. na Mazurach. Choć wiele osób zarzuca żonie jednego z najpopularniejszych polskich piłkarzy, że sławę zawdzięcza głównie mężowi, trudno się z tym zgodzić. Ona sama jest sportowcem oraz specjalistą do spraw żywienia. Od kilku lat prowadzi bloga Healthy Plan By Ann dotyczącego właśnie tej tematyki.

Ostatnio informowaliśmy o tym, że małżeństwo wybrało się na wakacje na jedną z najpopularniejszych wśród gwiazd greckich wysp - Mykonos. Tam, ku zaskoczeniu wielu, żona Roberta Lewandowskiego bawiła się wraz z.. modelką Adrianą Limą

PRZECZYTAJ TAKŻE: Anna Lewandowska i Adriana Lima razem na plaży! Kto by się spodziewał takiego spotkania? Mamy zdjęcia!

Małżeństwo wróciło już do Polski, a na blogu sportsmenki ukazał się wpis podsumowujący wypoczynek w Grecji. 

Urlop był krótki, ale na pewno pozostanie niezapomniany. Wspaniałe i urokliwe miejsca, sympatyczni i uśmiechnięci miejscowi i turyści z całego świata. Wspomnienia i momenty, które kolekcjonuję w swojej głowie oraz obrazy, które dodatkowo zachowuje mój aparat :). Celem naszych wakacji była w tym roku grecka wyspa Mykonos – odpowiednik hiszpańskiej Ibizy :). Mykonos gwarantuje pogodę (wysoka temperatura niwelowana jest wiatrem) ciepłe morze i dobrze zagospodarowane plaże. Odnajdą się tam wielbiciele nocnego, imprezowego życia, jak i zwolennicy zwiedzania i ciekawi urokliwych miejsc. Wyspa wita nas typowymi dla tych regionów biało-niebieskimi budynkami, a labirynt wąskich uliczek kryje masę niepowtarzalnych zakamarków - napisała Anna Lewandowska.

Co jeszcze urzekło żonę Roberta Lewandowskiego w tej greckiej wyspie?

Lubię ludzi, a Mykonos jest miejscem tętniącym życiem całą dobę, turyści wnoszą w tę niebiesko-białą wyspę kolory całego świata. Największą grupę stanowią tu fani dobrej zabawy, ale chyba równie wielu jest zwolenników żeglarstwa i nurkowania. Zamieszczam parę obrazków. Było pięknie, chciałabym się tym z Wami podzielić - stwierdziła specjalistka do spraw żywienia.

W naszej galerii możecie zobaczyć rajskie widoki, które podziwiali Anna i Robert Lewandowscy. W tym miejscu wypoczywała w tym roku również stylistka Zofia Ślotała oraz dyrektor kreatywna marki La ManiaJoanna Przetakiewicz.  

PRZECZYTAJ TAKŻE: Anna i Robert Lewandowscy tak wygląda ich mieszkanie [ZDJĘCIA]