Ślub Mariny Łuczenko i Wojciecha Szczęsnego niemal do ostatniej chwili był utrzymywany w tajemnicy. W miniony piątek okazało się, że przyszli państwo młodzi postanowili pobrać się z dala od rodzinnego kraju i wyjechali do gorącej Grecji.

Wszystko wskazuje na to, że uroczystość odbyła się poza błyskiem fleszy, jedynie w gronie najbliższych przyjaciół oraz rodziny. Pierwsze informację o ślubie Szczęsnego i Łuczenko podał...reporter PZPN, Łukasz Wiśniowski.

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny wzięli ślub!

Sami zainteresowani do tej pory nie potwierdzili tych doniesień. Jednak na Instagramie Anny Lewandowskiej, która przyjaźni się z Mariną Łuczenko, pojawiło się zdjęcie w eleganckiej białej sukni na tle altany, ustawionych w rzędach białych krzeseł oraz wazonów z kwiatami. Prawdopodobnie ta rajska sceneria była tłem uroczystości zaślubin Mariny i Wojtka. Żona Roberta Lewandowskiego tak podpisała zdjęcie:

White style #favorite #elegant #stylefashion #dresscode #white #party @lamaniafashion #Ann #heathyplanbyann #annalewandowska 

Tym samym wiadomo, że za projekt sukienki Ani Lewandowskiej odpowiadała marka La Mania, należąca do Joanny Przetakiewicz. Jak oceniacie stylizację Anny Lewandowskiej?

 

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: ANNA LEWANDOWSKA na Calzedonia Summer Show w Weronie [ZDJĘCIA]

 Jesteśmy też na Facebooku i na Instagramie!