Publiczne karmienie piersią zawsze było tematem kontrowersyjnym. Dla jednych jest to czynność zupełnie naturalna i codzienna, inni zaś wydają się tą sprawą oburzeni, zgorszeni, a nawet twierdzą, że powinno się tego zakazać. Obecnie trwa Międzynarodowy Tydzień Karmienia Piersią. Z tej okazji głos w sprawie zabrało wiele celebrytek - młodych mam, które uważają, że publiczne karmienie nie powinno w dzisiejszych czasach absolutnie nikogo dziwić. Na swoim Instagramie zdjęcia podczas karmienia pokazały już między innymi: Anna Lewandowska, Paulina Krupińska, czy Natalia Kukulska. Żona Roberta Lewandowskiego dodała nawet w tej sprawie osobny dedykowany post na swoje media społecznościowe.

ZOBACZ TEŻ: Białe śpioszki w arbuzy Klary Lewandowskiej - model, marka i cena

Anna Lewandowska z okazji Międzynarodowego Tygodnia Karmienia Piersią zamieściła na swoim Instagramie post, w którym wyjaśniła, że młode mamy nie powinny z tego rezygnować,a tym bardziej się tego wstydzić:

"Drogie Mamy, od dziś rozpoczyna się Międzynarodowy Tydzień Karmienia Piersią. Dołączam do życzeń Fundacji @mlekiemimiloscia i jednoczę się z Wami. Wiem, jak karmienie naszych maleństw jest ważne i nieraz spędza sen z powiek. Dla mnie jest nie tylko zaspokojeniem potrzeb żywieniowych mojej córeczki, ale również naturalnym budowaniem relacji i bliskości między nami. Czuję, że w ten sposób daję mojemu dziecku wiele zdrowia i dodatkowe poczucie bezpieczeństwa ... Ach, i te czułe oczy wpatrzone we mnie pełne miłości i wdzięczności..."

Anna Lewandowska zachęciła również mamy do wspierania siebie nawzajem:

"Trzeba pamiętać, że jest to wybór każdej z nas, mamy do niego prawo-bez osądzania i ocenienia. Szanuję i wspieram każdą mamę, bo każda z nas chce jak najlepiej dla swego maleństwa, i wie co jest dla niego najlepsze... Dlatego, Drogie Mamy, wspierajmy się NAWZAJEM. Dużo zdrowia i radości dla Was i Waszych kochanych pociech" - napisała Anna Lewandowska. 

A Wy jak odnosicie się do tego tematu? Czy karmienie piersią w miejscach publicznych powinno dziś kogoś dziwić...?

Zobaczcie GALERIĘ gwiazd karmiących piersią ---->