Anna i Robert Lewandowscy mogą śmiało zaliczyć ostatni rok do bardzo udanych. Młodzi sportowcy nie tylko świętowali niedawno pierwszą rocznicę ślubu, ale także mieli niezwykle udany sezon, a ich popularność wzrosła do niebotycznych rozmiarów.

Niestety, sukcesy i rozwój kariery niosą także za sobą mniej pozytywne aspekty. Jak donosi bowiem magazyn "Show", Anna Lewandowska jest tak zapracowana, że nie ma zbyt wiele czasu, by nacieszyć się nowym domem w Monachium, do którego niedawno przeprowadziła się z mężem.

"Ambitna sportsmenka pokochała show-biznes. To właśnie dlatego coraz częściej gości w telewizji, na pokazach mody i ekskluzywnych przyjęciach. W ostatnich tygodniach Lewandowska prowadziła trening dla fanów, była na warsztatach w Los Angeles, bawiła się na balu fundacji TVN, wzięła udział w kampanii społecznej. Pracuje też nad książką o fitnessie i zdrowym odżywianiu, którą zamierza wydać jeszcze w tym roku. W związku z tym czekają ją seria spotkań autorskich, sesji zdjęciowych oraz promocyjnych wywiadów. Większość czasu będzie więc musiała spędzić z dala od męża i nowego domu w Monachium" - czytamy w gazecie.

Jakoś trudno nam uwierzyć, że para tak zgodna, jak Anna i Robert Lewandowscy, może mieć przez swoje kariery problemy.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Anna Lewandowska - Zrobiła mężowi urodzinową niespodziankę!