Mimo że już Anna Lewandowska jest w 5. miesiącu ciąży, to jednak wcale nie zamierza rezygnować z ćwiczeń. Na jej Instagramie ukazał się nowy post dotyczący treningów dla kobiet spodziewających się dziecka. Lewandowska postanowiła dać kilka rad paniom w stanie błogosławionym, które tak jak ona, przez te ważnych 9 miesięcy życia nie zamierzają rezygnować z aktywności fizycznej. Co napisała?

ZOBACZ: ANNA LEWANDOWSKA wydała oświadczenie. Żona Roberta Lewandowskiego oficjalnie potwierdza ciążę

Ania radziła przyszłym mamom, żeby m.in. przed rozpoczęciem treningów uzyskały na nie zgodę od lekarza, podczas treningu piły dużo wody mineralnej niskozmineralizowanej oraz unikały bardzo głębokich przysiadów, jak i ćwiczeń w pozycji leżącej czy stojącej. Gwiazda fitness jednak nie tylko wytłumaczyła na swoim Instagramie wszystkie zasady ćwiczeń dla ciężarnych mam, ale także przy okazji opublikowała nowe zdjęcie, na którym widać jej coraz okrąglejszy brzuszek! Po tym ujęciu nie mamy już wątpliwości, że Lewandowska jest w zaawansowanym stadium ciąży!

POLECAMY: ANNA LEWANDOWSKA mimo ciąży wraca na siłownię

Choć żonie Roberta Lewandowskiego długo udawało się ukrywać swój stan pod luźnymi swetrami, sukienkami i płaszczami, to jednak teraz nie będzie to już możliwe. Szczególnie kiedy Ania wrzuca do sieci zdjęcia ze swoich treningów.

Podczas nich gwiazda zakłada na siebie bowiem sportowe rzeczy, którymi ciężko zasłonić ciążowy brzuszek. Zgadujemy, że zdjęć z siłowni Ani w stanie błogosławionym sztukuje się teraz jeszcze więcej.

Czy trenerka fitness wykorzysta swój obecny stan i wyda kolejną książkę, tym razem z ćwiczeniami dla kobiet w ciąży? Polscy i niemieccy wydawcy na pewno już ją do tego namawiają. Spodziewamy się zatem kolejnego hitu! Pytanie tylko: kiedy trafi do księgarń?