Nowy kalendarz Anny Lewandowskiej na 2019 roku - "W Poszukiwaniu Równowagi" - już 19 września trafi do sklepów w całej Polsce. Pierwszy kalendarz Lewandowskiej z jej poradami dotyczącymi treningów, żywienia i nastawienia do życia, okazał się wielkim hitem. Nowy z pewnością spotka się z takim samym zainteresowaniem. Wabikiem są piękne zdjęcia Lewandowskiej, jakich nie znajdziemy nigdzie indziej. "W Poszukiwaniu Równowagi" to jednak coś więcej niż tylko planner. Kalendarz stworzony przez Anię Lewandowską – trenerkę fitness, motywatorkę i ambasadorkę zdrowego żywienia - zawiera 12 rozdziałów, rozpoczynających się od  wstępów, poruszających tematy bliskie każdej osobie. Znalazły się wśród nich i motywacji, i samoakceptacja, Lewandowska mówi także o miłości - tej matczynej, ale także o miłość do samych siebie. Każdy z miesięcy to również nowe przepisy kucharskie, wykorzystujące sezonowe produkty i uwzględniające zapotrzebowanie naszego organizmu o konkretnej porze roku, oraz propozycje treningów, jak i sprawdzone przez autorkę tricki urodowe oparte na naturalnych składnikach. W naszej GALERII zobaczysz już teraz okładkę oraz pierwsze zdjęcia Anny Lewandowskiej z jej nowego kalendarza.

Kalendarz 2019 - "W Poszukiwaniu Równowagi" Anny Lewandowskiej - ZOBACZ

Tak sama autorka zachęca do zapoznania się z jej nowym kalendarzem. Przypominamy, że nowy kalendarz Lewandowskiej trafi do sklepów w środę, 19 września:

Pragniesz zadbać o zdrowie i samopoczucie? Pozbyć się złych nawyków?  Masz to wszystko w zasięgu ręki.  Otwórz się na zmiany i czuj się lepiej z każdym tygodniem.  To wyjątkowy, niepowtarzalny rok Twojego życia. Przeżyj go jak najlepiej!

Anna Lewandowska 7 września skończyła 30 lat. Wcześniej razem z mężem, Robertem Lewandowskim, urządziła podwójną impreze urodzinową. W dniu swojej rocznicy spotkała się natomiast w gronie przyjaciółek, by uczcić ten wyjatkowy dzień. Zobacz ZDJĘCIA z urodzin Lewandowskiej>>Co ciekawe, w dniu swoich urodzin Ania postanowiła złożyć życzenia... swojej mamie! Ten uroczy i wzruszający gest trenerki docenili jej fani: