Anna Lewandowska dopiero co zakończyła swój słynny obóz treningowy Dojo w Starej Wsi. Trenerka udostępniła na swoim blogu zdjęcia ze zgrupowania i podziękowała uczestniczkom za udział, organizację oraz energię, którą się z nią podzieliły. Jak się jednak okazało, na zgrupowaniu nie zabrakło nie tylko podopiecznych żony Ani Lewandowskiej, lecz także jej córki. Ania pochwaliła się zdjęciem z małą Klarą na swiim Instagramie. To kolejne słodkie zdjęcie mamy z małą córką wywołało falę zachwytów wśród jej fanów. Nic dziwnego. Wystarczy bowiem tylko spojrzeć na podpis, jaki przy fotce zamieściła Ania:

„Dziękuję za ten czas! Tym bardziej był on dla mnie bardzo wyjątkowy, ponieważ towarzyszyła mi wyjątkowa osoba – moja córeczka Klarcia. Jestem szczęśliwa, że mogę połączyć macierzyństwo z moją pasją!”

Zgadujemy, że szczęśliwa jest nie tylko Ania Lewandowska, ale także Robert, który może obserwować, jak jego żona pielęgnuje więź z ich maleńką córką. W końcu Robert też jest bezgranicznie zakochany w swojej córeczce i nie może się posiadać z radości, że wraz z Anią i Klarą tworzą tak szczęśliwą rodzinę. Oby tak dalej ;-)