Anna Lewandowska zakłada nowy biznes! Żona Roberta Lewandowskiego uważana jest przez tysiące Polek za autorytet w wielu dziedzinach. Czy to zdrowego trybu życia, mody i stylu, czy też macierzyństwa. Odkąd Lewandowska urodziła córkę inspiruje inne młode matki i jest dla nich wzorem. Jednak Anna nie tylko świetnie motywuje, ale także ma smykałkę do biznesu. Jej batony Foods by Ann cieszą się dużą popularnością, a plany treningowe Lewandowskiej i niebanalne przepisy na dietetyczne posiłki. które publikuje na blogu oraz w swoich książkach, są uwielbiane przez Polaków. Kiedy Anna Lewandowska została mamą, fanki chętnie radzą się jej także w sprawach dotyczących dzieci. I właśnie to gwiazda postanowiła przekuć w nowy biznes! Wkrótce wystartije Baby by Ann. O co chodzi? Dowiedz się!

Anna Lewandowska otwiera biznes Baby by Ann

Anna Lewandowska wraz ze swoją przyjaciółką Ewą Puchowską szykuje na 2018 rok nowy projekt o wymownej nazwie "Baby by Ann":

"Mamy dla mamy, wspólnie zbudujemy cudowny świat dla naszych dzieci" - tak brzmi opis oficjalnego profilu projektu. 

Anna Lewandowska i Ewa Puchowska szykują stronę internetową, gdzie będą publikować zdrowe przepisy na jedzenie dla dzieci, zarówno tych starszych, jak i młodszych. Fanki trenerki z niecierpliwością czekają na efekty współpracy. Już powstało nawet konto na Instagramie Baby By Ann, które obserwuje ponad 6 tysięcy osób!

Myślicie, że jeżeli projekt okaże się sukcesem, możemy liczyć na sprzedaż fit słoiczków dla bobasów od Anny Lewandowskiej? ;)