Anna Lewandowska w nowym wywiadzie, jakiego udzieliła w "Gali", opowiedziała o macierzyństwie. Gwiazda przyznała, że dziś wszystko kręci się wyłącznie wokół jej córeczki, Klary. Córka Lewandowskich ma już pół roku i jest oczkiem w głowie rodziców. Ciąża Anny Lewandowskiej była tematem numer jeden w polskich mediach od momentu jej oficjalnego ogłoszenia aż do rozwiązania. Ania kilka razy pokazała ciążowy brzuszek publicznie, ale raczej unikała pozowania fotoreporterom, będąc w zaawansowanej ciąży. Zaś pierwszy raz po porodzie Lewandowska pojawiła się dopiero na początku września, na balu Fundacji TVN "Nie Jesteś Sam". Do dziś Lewandowscy nie pokazali twarzy swojej córeczki, ale coraz częściej zabierają ją ze sobą na różne wydarzenia, jak np. obóz treningowy Ani czy mecz Roberta. "Gala" rozmawiała z Anną Lewandowską we Włoszech, a dokładniej w Weronie, gdzie odbył się pokaz marki Calzedonia. Ania jest ambasadorką tej marki, więc nie mogło jej tam zabraknąć. Oczywiście towarzyszyła jej Klara! Sprawdź, co Lewandowska powiedziała nam o córce!

Anna Lewandowska (29) mimo urodzenia dziecka ani trochę nie zwolniła tempa! Jeszcze zanim Klara Lewandowska skończyła pół roku, trenerka wyjechała na obóz, na którym ćwiczyła razem ze swoimi podopiecznymi i motywowała je do zmiany stylu życia. Jednak żona Roberta Lewandowskiego przyznaje w "Gali", że dziś to córka i jej potrzeby są na pierwszym miejscu:

Tak naprawdę jednak to mój mały boss decyduje, ile mogę przeznaczyć na coś czasu. Wszystko kręci się wokół Klarci.

Lewandowska zdradziła nam, że to nie osiągnięcia sportowe, ale właśnie urodzenie córki jest jej największym sukcesem. Czy zdecyduje się na kolejne dziecko? Ania zapewnia, że tak! Klara okazała się bowiem pogodnym i spokojnym dzieckiem, a żona Roberta Lewandowskiego doskonale zniosła ciążę. Innymi słowy, rola mamy bardzo się Annie spodobała.

W ciąży nic nie było w stanie wyprowadzić mnie z równowagi, dlatego moje dziecko też jest spokojne i dobrze śpi. Kiedy karmię piersią, to staram się też być spokojna - mówi Lewandowska w "Gali".

Anna Lewandowska przyznała też, że choć razem z Robertem i Klarą mieszka teraz w Niemczech, to marzy jej się powrót do Polski. Myślą z Robertem o tym, by przenieść się tu kiedyś na stałe.

Na pewno wrócimy z Robertem do Polski, bo jesteśmy rodzinną i tradycyjną parą.  Kochamy Mazury – w tym roku spędziliśmy tam wakacje.

Cały wywiad z Anną Lewandowską przeczytacie w nowej "Gali", która już od dziś jest w sprzedaży!