Ania Lewandowska wybrała w tym roku z oferty marki Calzedonia aż 9 modeli rajstop, które szczególnie przypadły jej do gustu. W mini kolekcji sygnowanej nazwiskiemLewandowskiej znalazły się m.in. modele z ozdobnymi kamyczkami, idealne do wieczorowych stylizacji, kryjące rajstopy z zawadiackim czarnym pomponem czy tiulowy model w gwiazdki, który już zdążył stać się hitem Instagrama! A jak przecież wiadomo, Ania też jest królową social mediów i to właśnie na jej profilu możemy znaleźć niezliczone stylizacje z wykorzystaniem jej ulubionych rajstop i pończoch Calzedonii. Podczas premiery kolekcji Lewandowskiej dla Calzedonii zadaliśmy Lewandowskiej kilka pytań (nie tylko o rajstopach!).

Nogi Anny Lewandowskiej: jak o nie dba?

W trakcie ekskluzywnego spotkania z ambasadorką marki Calzedonia w Galerii Mokotów, styliści i dziennikarze mogli na żywo przekonać się, jak wyglądają ulubione modele Anny Lewandowskiej z tegorocznej kolekcji jesień/zima. Dodatkową atrakcją były porady gwiazdy dotyczące eksponowania nóg oraz podkreślania ich zalet. Tych żona Roberta Lewandowskiego udzieliła także czytelnikom Gala.pl. A jakie są sposoby Anny Lewandowskiej na piękne nogi?

Ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia! Wystarczy 15 minut dziennie naprawdę podstawowych ćwiczeń!

Anna Lewandowska o Julii Roberts i marce Calzedonia

Do czego Ania Lewandowska nosi najchętniej rajstopy? Z czym je zestawia? Oraz, co nie mniej istotne – jakie wrażenie zrobiła na niej Julia Roberts, z którą Ania i Robert Lewandowscy spotkali się kilka tygodni temu w Weronie przy okazji wielkiego eventu promocyjnego marki Calzedonia?

Odpowiedzi na te wszystkie pytania Lewandowska udzieliła tylko naszemu reporterowi, Oscarowi Dąbkowskiemu. Co mu powiedziała? Jak się bawili podczas tej rozmowy? Sprawdźcie poniżej w naszym WIDEO: