Anna Lewandowska została po raz pierwszy mamą w maju 2017 roku i razem z Robertem Lewandowskim powitała na świecie córeczkę Klarę. Mimo nowych obowiązków rodzicielskich, gwiazda absolutnie nie zwolniła tempa, jeśli chodzi o sprawy zawodowe. Niedawno wydała swój kalendarz motywacyjny na 2018 rok "Healthy Year By Ann", który sprzedaje się jak świeże bułeczki, a teraz zaprasza fanki na swój zimowy obóz treningowy. Camp by Ann rozpocznie się 27. stycznia i potrwa do 3. lutego 2018 roku. Ile trzeba zapłacić za tydzień treningu z Anną Lewandowską?

Ile kosztuje obóz Anny Lewandowskiej?

Anna Lewandowska dwa razy w roku, organizuje swój obóz treningowy w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki "Dojo - Stara Wieś". O zbliżającym się zimowym obozie, trenerka poinformowała fanki na swoim InstaStory, a wtedy miejsca wyprzedały się w niecałe 15 minut! Zainteresowanych nie odstraszyła nawet spora cena obozu Anny Lewandowskiej. Za trenowanie pod okiem trenerki przez tydzień trzeba bowiem zapłacić... 3000 złotych! Co obejmuje cena?

Anna Lewandowska w cenie trzech tysięcy złotych, oprócz treningów oraz wykładów motywacyjnych i dietetycznych, oferuje swoim fankom:

- zakwaterowanie w japońskich domkach o wysokim standardzie. Do dyspozycji: 4 pokoje wyposażone w specjalistyczne futony do spania, salon z -kominkiem i tarasem, 3 łazienki, aneks z dwiema umywalkami, aneks kuchenny z lodówką i czajnikiem elektrycznym; ręczniki; suszarka; WiFi
- wyżywienie – 3 posiłki dziennie
- odnowę biologiczną
- ubezpieczenie NNW
- opiekę medyczną
- zdrowe upominki polecane przez Annę Lewandowską 

Chcielibyście wybrać się na taki obóz i spędzić tydzień pod okiem Anny Lewandowskiej?