Anna Lewandowska otwiera klinikę w Warszawie! Żona Roberta Lewandowskiego uważana jest przez tysiące Polek za autorytet w wielu dziedzinach. Czy to zdrowego trybu życia, mody i stylu, czy też macierzyństwa. Jednak Anna  Lewandowska nie tylko świetnie motywuje, ale także ma smykałkę do biznesu. Jej batony Foods by Ann cieszą się dużą popularnością, a plany treningowe i niebanalne przepisy na dietetyczne posiłki, które publikuje na blogu oraz w swoich książkach, są uwielbiane przez Polaków. Teraz trenerka postanowiła wszystko zebrać w jednym miejscu i przekuć w nowy biznes! Anna Lewandowska otwiera Healthy Center by Ann. Jakie będzie oferowała usługi?

Anna Lewandowska otwiera klinikę - Healthy Center by Ann

Anna Lewandowska otwiera centrum treningowo-dietetyczne. W miejscu, które nosi nazwę Healthy Centre by Ann, będzie możne ćwiczyć, wykonać badania wydolnościowe, nietolerancji i alergii pokarmowych, skorzystać z usług dietetyka i fizjoterapeuty, a także dobrać dla siebie odpowiednią suplementację.

"Główną misją nowo powstałego Healthy Center by Ann było stworzenie miejsca, w którym dzięki profesjonalnemu i kompleksowemu podejściu do zdrowia i aktywności fizycznej każdy, niezależnie od poziomu zaawansowania, będzie mógł obrać swoją własną drogę do celu, jakim jest zdrowie i dobre samopoczucie."

"To pierwsze tego typu miejsce w Polsce, gdzie możesz osiągać obrane przez siebie cele pod okiem najlepszych specjalistów Healthy Team w zakresie dietetyki, treningu personalnego i mentalnego, a także medycyny sportowej" - czytamy na stronie Lewandowskiej.

Skorzystacie z usług centrum Anny Lewandowskiej?