Anna Lewandowska otworzyła kawiarnię! Trenerka, która po sukcesach, które odniosły jej obozy treningowe, aplikacja, czy Foods by Ann, nie osiada na laurach. Właśnie ruszyła jej pierwsza kawiarnia połączoną ze sklepem - Healthy Store by Ann. Co można tam kupić i w jakich cenach? W kawiarni Lewandowskiej można wypić kawę, koktajle, albo zjeść owsiankę. Na miejscu kupimy też wszystkie fit produkty, które żona Roberta Lewandowskiego do tej pory sprzedawała jedynie na swojej stronie internetowej, czyli batoniki, muesli, czy białka. Za smoothies o pojemności 300 ml trzeba w Healthy Store by Ann zapłacić 15 złotych, a te o pojemności 400 ml, 17 złotych. Ceny kaw natomiast wahają się od 10 do 14 złotych. Owsianka Anny Lewandowskiej to koszt 16 złotych.

Anna Lewandowska otworzyła kawiarnię

Anna Lewandowska o otwarciu kawiarni w Royal Wilanów, powiadomiła swoich fanów na Instagramie, gdzie dodał obszerny wpis i zamieściła relację: 

"Spełniam kolejne swoje MARZENIE! Realizuje kolejny obrany cel i cieszę się, bo to początek nowego kierunku rozwoju dla Foods by Ann. Po miesiącach przygotowań, testowania przepisów i dobierania składników, z wielką radością zapraszamy Was w nasze zdrowe progi. W Healthy Store znajdziecie pyszne smoothies, superfood bowls oraz soki wyciskane metodą cold press, a ponadto przekąski i oczywiście moje smakołyki Foods by Ann . Będziecie mogli napić się tu smakowitego i świeżego smoothies oraz mojej ukochanej kawy kuloodpornej" - napisała Lewandowska.

Lewandowska zapowiedziała, że jest to pierwszy taki punkt, ale na pewno nie ostatni. Odwiedzicie to miejsce?