Gala Mistrzów Sportu to najważniejsze wydarzenie towarzyskie w kraju dla wszystkich polskich sportowców. I nie bez powodu. To właśnie podczas niego przyznawany jest tytuł najlepszego sportowca roku, który w tym roku trafił do Anity Włodarczyk. Wydarzenie zaczęło się o 20.30 i było transmitowane przez Telewizję Polską. Zanim jednak to, po czerwonym dywanie w Teatrze Polskim przeszły główne gwiazdy dzisiejszego wieczoru: sportowcy, sportsmanki i dziennikarze sportowi, Jak się zaprezentowali?

ZOBACZ: ANNA LEWANDOWSKA Żona Roberta Lewandowskiego pokazała ciążowy brzuszek! [ZDJĘCIA]

Na czerwony dywanie nie mogło oczywiście zabraknąć Ani Lewandowskiej, która już 4 rok z rzędu reprezentowała swojego męża, Roberta Lewandowskiego. Trenerka fitness w czarnej sukni prezentowała się znakomicie. A przy okazji udowodniła, że służy jej stan błogosławiony. Ania jest już bowiem w 5 miesiącu ciąży.

Anna Lewandowska nie była jednak jedyną gwiazdą dzisiejszego wieczoru. Na galę przybyły także m.in. Anna Lewandowska, Otylia Jędrzejczak, Monika Pyrek i Margaret, Marta Kuligowska, Paulina Cholecka, Tomasz Iwan z Natalią Jakułą oraz Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

POLECAMY: ROBERT LEWANDOWSKI, KUBA BŁASZCZYKOWSKI CZY GRZEGORZ KRYCHOWIAK Który z nich zostanie sportowcem roku?

Która z gwiazd prezentowała się najlepiej podczas 82. Gali Mistrzów Sportu w Warszawie. Spodziewaliście się, że wygra ją Anita Włodarczyk?