Anna Lewandowska pokazała córeczkę! Niespełna tygodniowa Klara Lewandowska w ramionach swojej mamy trafiła na Instagram. Pierwsze zdjęcie Ani Lewandowskiej z córką mogą już podziwiać fani i fanki trenerki. Malutka Klara w białym beciku jest co prawda mało widoczna, ale samo zdjęcie jest po prostu urocze! Widać, że młoda mama jest przeszczęśliwa. Lewandowska przy okazji podziękowała wszystkim za serdeczne życzenia, gratulacje, słowa wsparcia i sympatii.

HOT NEWS: ANNA LEWANDOWSKA pokazała, jak karmi Klarę piersią! Zobaczcie jej wzruszający wpis! [ZDJĘCIA]

Anna pozuje na zdjęciu bez grama makijażu, w bardzo naturalnym, świeżym wydaniu. Widać, że - w przeciwieństwie do szarej Polski - w Monachium, gdzie mieszkają Lewandowscy, pogoda jest piękna! Zieloność za oknem pięknie koresponduje z czułością i macierzyńską miłością, jakie wyraźnie widać na zdjęciu. Jak podoba wam się pierwsze zdjęcie Ani Lewandowskiej z Klarą?

Kochani, chciałabym z całego serca podziękować za wszystkie ciepłe słowa, gratulacje, za Waszą dobrą energię! - napisała Lewandowska.

Przy okazji przypomnijmy, że zdjęciem z Klarą pochwalił się też jej dumny tata, Robert Lewandowski. To Robert też jako pierwszy ogłosił, że córeczka przyszła na świat. Z tej okazji zamieścił na Instagramie i Facebooku swoje zdjęcie z dzieckiem. A ostatnio Lewandowski przyznał też, że już zmienił pieluchę dziecku. Zaś Anna Lewandowska do dziś nie pokazała się publicznie od czasu porodu. Dzisiejsze zdjęcie Lewandowskiej z Klarą jest więc w polskim internecie prawdziwą sensacją!

Ostatnio hitem Internetu były też po raz pierwszy opublikowane zdjęcia z Baby Shower Anny Lewandowskiej. Pochwaliły się nimi przyjaciółki Ani, które były obecne na jej przyjęciu. Zdjęcia pojawiły się na Instagramie i od razu potem obiegły sieć. Widać na nich, że ciążowy brzuszek Ani Lewandowskiej tuż przed porodem był całkiem spory, a przyszła mama wyglądała naprawdę promiennie.