Anna Lewandowska postanowiła po swojemu uczcić Międzynarodowy Tydzień Karmienia Piersią. Z tej okazji żona Roberta Lewandowskiego zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widzimy główkę małej Klary przyciśniętą do piersi trenerki. W ten sposób Ania Lewandowska pokazała, jak karmi córkę piersią! To urocze zdjęcie Ani i Klary w zalewie dwie godziny zyskało ponad 60 tysięcy lajków i ponad 500 komentarzy na Instagramie! A co dokładnie Lewandowska napisała o karmieniu piersią? Przeczytajcie poniżej:

„Drogie Mamy, od dziś rozpoczyna się Międzynarodowy Tydzień Karmienia Piersią. Dołączam do życzeń Fundacji Mlekiem i Miłością i jednoczę się z Wami. Wiem, jak karmienie naszych maleństw jest ważne i nieraz spędza sen z powiek.”

To jednak nie wszystko, co z okazji Międzynarodowego Tygodnia Karmienia Piersią miała do przekazania Anna Lewandowska. Trenerka pozwoliła sobie też na znacznie bardziej osobiste i naprawdę rozczulające wyznanie:

„Dla mnie karmienie piersią jest nie tylko zaspokojeniem potrzeb żywieniowych mojej córeczki, ale również naturalnym budowaniem relacji i bliskości między nami. Czuję, że w ten sposób daję mojemu dziecku wiele zdrowia i dodatkowe poczucie bezpieczeństwa ... Ach, i te czułe oczy wpatrzone we mnie pełne miłości i wdzięczności…”

ZOBACZ TEŻ: Białe śpioszki w arbuzy Klary Lewandowskiej - ile kosztują i co to za marka?

Lewandowska na koniec dodała, że mimo swojego poglądu na karmienie piersią, doskonale rozumie kobiety, które „zmuszone przez różne sytuacje życiowe muszą lub chcą podjąć inne decyzje.” W tym miejsce Ania zaapelowała o to, by młode mamy się wzajemnie nie osądzały i nie oceniały, a raczej służyły sobie wzajemnym wsparciem. Niestety, sama Lewandowska padła ofiarą hejtu po tym, jak w mediach ukazały się zdjęcia, na których wózek z małą Klarą jest nakryty pieluchą...

Apel Lewandowskiej na pewno nie przejdzie bez echa. A Wam jak się on spodobał? Bo my zdjęciem Ani Lewandowskiej karmiącej piersią małą Klarę jesteśmy wyprost zachwyceni!

ZOBACZ TEŻ:Lewandowscy zabrali córkę na wesele. Jej sukienka kosztowała fortunę!