Anna Lewandowska ani na chwilę nie zwalnia tempa. Zapracowana bizneswoman szybko wróciła do pracy po urodzeniu swojego drugiego dziecka. Wygląda jednak na to, że żonie Roberta Lewandowskiego na razie doskonale udaje się łączyć obowiązki zawodowej z opieką nad trzyletnią Klarą i zaledwie trzymiesięczną Laurą. W poniedziałek sławna trenerka fitness zaprezentowała na swoim instagramowym profilu relację za kulis swojej nowej sesji zdjęciowej.

Anna Lewandowska karmi piersią w trakcie sesji zdjęciowej

Młoda mama jak zwykle mogła liczyć na swoją niezawodną ekipę. Do opieki nad niemowlęciem zaangażowały się tam nawet makijażystka i fryzjerka.

Dzień na sesji. I moje kochane Patrycja i Marylka po prostu tutaj jako nianie, ciociulki pomagają - wyznała ze śmiechem.

Na jednym z udostępnionych na InstaStory zdjęć widzimy nawet, jak w przerwie między kolejnymi ujęciami Lewandowska na backstage'u karmi Laurę piersią.

- Dzisiaj kolejny projekt, kolejna sesja. Kocham wyzwania. Szczególnie te, gdzie mogę dzielić swoją pasję, pracę... Z macierzyństwem. Mamą być. Ściskam Was! - napisała po wszystkim na Instagramie.

Zobacz zdjęcia zza kulis ostatniej sesji zdjęciowej Anny Lewandowskiej już teraz w naszej GALERII.

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska pokazała buzię Klary: "Moja mała sportsmenka" [FOTO]