Anna Lewandowska pokazała twarz Klary na Instagramie. Pierwsza córka Lewandowskich przyszła na świat 4 maja 2017 roku i chociaż para często chwali się dzieckiem w mediach społecznościowych, unika pokazywania jej twarzy. Dlaczego? Powód tłumaczył już kiedyś Robert w jednym z wywiadów: "- To, co nasze - dla nas. Ale wiadomo, że my też nie jesteśmy w stanie tego do końca nie pokazywać, bo fani oczekują od nas, że pokażemy też część prywatną. Może jak [Klara] będzie troszkę starsza i troszkę bardziej świadoma, to sama zdecyduje czy będzie [tego] chciała, czy nie. Zobaczymy. Na dziś podjęliśmy taką decyzje. Może kiedyś to się zmieni." Jak się okazuje, podejście Lewandowskich powoli ulega zmianie, a para pokazuje coraz więcej buzi Klary.

Klara Lewandowska: jak wygląda?

Jak wygląda Klara Lewandowska? Mogliśmy się tego dowiedzieć, kiedy Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie córeczki na swoim Instagramie i zaspokoiła ciekawość fanów. Na profilu trenerki pojawiło się zdjęcie z urlopu, który rodzina Lewandowskich spędza na Malediwach. Widzimy na nim małą Klarę, która co prawda pozuje bokiem, ale pokazuje niemal całą buzię i urocze blond loki. Nie ma wątpliwości, że dziewczynka urodę odziedziczyła po mamie.

Ochrona prywatności dzieci to wśród polskich gwiazd dosyć popularna praktyka - buzie pociech ukrywają m.in. Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Socha czy Magda Mołek. Inaczej sytuacja wygląda za granicą, gdzie mało która gwiazda nie pokazuje na Instagramie swoich dzieci. Wszyscy wiemy, jak wyglądają dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta, Beyonce czy Jennifer Lopez. Czyżby i Lewandowscy postanowili wreszcie zacząć pokazywać Klarę w mediach społecznościowych?

Zobacz, jak wygląda Klara Lewandowska w naszej GALERII.