Ostatni rok był niewątpliwie jednym z najważniejszych w życiu Anny Lewandowskiej. Sportsmenka nie tylko świętowała niedawno pierwszą rocznicę ślubu z Robertem Lewandowskim, ale także intensywnie pracuje nad swoją własną marką, zachęcając Polaków do zmiany trybu życia na bardziej aktywny.

Lewandowskiej z pewnością nie uda się uniknąć kolejnych porównań do innej gwiazdy zdrowego stylu życia, Ewy Chodakowskiej. Gwiazda opublikowała bowiem dzisiaj okładkę swojej pierwszej książki "Żyj zdrowo i aktywnie", która trafi na półki księgarń już 22 października!

"Przez ostatnie 6 miesięcy to ona spędzała mi sen z powiek i pochłaniała każdą wolną chwilę!!!!!! Na jej potrzeby jeszcze dłużej stałam w kuchni, testowałam jeszcze więcej potraw, jeszcze wnikliwiej zgłębiałam wiedzę z zakresu dietetyki i układałam nowe zestawy ćwiczeń. Wszystko po to, by jak najdokładniej dopasować moje porady do potrzeb każdego z was. Później spisywałam nowe przepisy, spostrzeżenia i doświadczenia, by moja pierwsza publikacja zachęciła jak najwięcej osób do aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia" - napisała na Facebooku Anna Lewandowska.

Książkę mistrzyni karate, która ukaże się nakładem wydawnictwa "Burda Książki", już dzisiaj można zamówić na stronie Empik.com!

Jesteście ciekawi, jakimi sekretami podzieliła się w swoim debiutanckim dziele Lewandowska? :)

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Anna Lewandowska - Nie ma czasu dla męża?