Anna Lewandowska w maju 2020 roku po raz drugi została mamą. Nawet w zaawansowanej ciąży trenerka nie rezygnowała z treningów, zdrowo się odżywiała i prowadziła swoje obozy treningowe. Tym samym podkreślała, że aktywność fizyczna zarówno przed, jak i po porodzie jest bardzo ważna i ma wiele pozytywnych skutków, które pojawiają się w okresie macierzyństwa. Na potwierdzenie swoich słów, 17 dni po urodzeniu Laury, opublikowała na Instagramie zdjęcia swojej sylwetki.

Anna Lewandowska pokazała brzuch po porodzie

- Długo zastanawiałam się nad wrzuceniem tak osobistego posta... ale chciałabym nim przekonać każdego, kto ma jakiekolwiek wątpliwości do tego, jak ogromne znaczenie ma aktywność fizyczna przed i w trakcie ciąży. Mam nadzieje, że mi się to udało. Ciało kobiety może wiele! I niesamowite jest to, że w naszych ciałach rozwijają się takie cuda - czytamy we wpisie Lewandowskiej.

Żona Roberta Lewandowskiego pokazała porównanie czterech zdjęć: w 8 miesiącu pierwszej ciąży, 12 miesięcy po pierwszym porodzie, w 8 miesiącu drugiej ciąży oraz 17 dni po drugim porodzie. Trzeba przyznać, że jej forma naprawdę robi wrażenie!

- Mam jeden cel. Trenujmy, jeśli jest to możliwe, na własnym przykładzie widzę jak jest to ważne. [...] Dlatego nieustannie będę Was namawiać, abyście znalazły chwilę dla siebie, abyście o siebie zadbały i pamiętały, że będąc przyszłą mamą i mamą nadal można mieć te same pasje, z niczego nie trzeba rezygnować. Można też otworzyć się na nowe pasje, a może właśnie odkrywanie swojej „zdrowej drogi” stanie się Waszym ulubionym zajęciem - dodała Anna Lewandowska, kontynuując temat na swoim blogu.

Zdjęcia Anny Lewandowskiej obejrzycie w GALERII.

ZOBACZ TEŻ: MATKA ANNY LEWANDOWSKIEJ zdradziła, jak przebiegał poród: "Tym razem było zupełnie inaczej"