Anna Lewandowska pokazała twarz Klary. Lewandowscy, którzy ponad dwa lata temu zostali rodzicami, do tej pory pokazywali zdjęcia córeczki tylko z tyłu lub z daleka. Twarz Klary nigdy nie pojawiła się na w mediach społecznościowych pary, ani w kolorowej prasie. Ochrona prywatności dzieci to wśród polskich gwiazd dosyć popularna praktyka - ich buzie ukrywają m.in. Małgorzata Kożuchowska, Małgorzata Socha czy Magda Mołek. Inaczej sytuacja wygląda za granicą, gdzie mało która gwiazda nie pokazuje na Instagramie swoich pociech. Wszyscy wiemy, jak wyglądają dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta, Beyonce czy Jennifer Lopez. Czyżby i Lewandowscy postanowili wreszcie zacząć pokazywać Klarę w mediach społecznościowych? Na Instagramie pojawiło się już drugie zdjęcie, na którym dziewczynka pozuje bokiem.

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary

Dlaczego Lewandowscy nie pokazują twarzy dziecka? Decyzję tłumaczył kiedyś Robert Lewandowski w rozmowie z serwisem Party.pl. Jak twierdzi piłkarz, Klara jest jeszcze zbyt mała, aby mogła świadomie zdecydować, czy chce być obecna w mediach, czy też nie:

To, co nasze - dla nas. Ale wiadomo, że my też nie jesteśmy w stanie tego do końca nie pokazywać, bo fani oczekują od nas, że pokażemy też część prywatną. Może jak [Klara] będzie troszkę starsza i troszkę bardziej świadoma, to sama zdecyduje czy będzie [tego] chciała, czy nie. Zobaczymy. Na dziś podjęliśmy taką decyzje. Może kiedyś to się zmieni.

Być może postawa Lewandowskich powoli ulega zmianie. W ostatnim czasie para decyduje się na pokazywanie coraz większej części buzi dziewczynki. Najpierw Robert Lewandowski opublikował urocze zdjęcie z Klarą z wakacji w Hiszpanii, na którym po raz pierwszy było wyraźnie widać twarz córki, a teraz na podobny krok zdecydowała się Anna Lewandowska. Internauci nie mają wątpliwości, że mała Klara urodę odziedziczyła po mamie!

Zgadzacie się z nimi?

Zdjęcia Klary Lewandowskiej obejrzycie w naszej galerii --->