Anna Lewandowska podzieliła się właśnie z fanami niezwykle rozczulającym zdjęciem, na którym widzimy, jak całuje twarz uroczej Klary Lewandowskiej. Fotka została tak zrobiona, że nie widać na niej co prawda całej buzi maleńkie Klary, a jedynie kawałek jej twarzy, ale i tak możemy zobaczyć na niej najwięcej z dotychczasowych zdjęć dziecka Ani i Roberta! Nic dziwnego, że fani Lewandowskiej i jej męża, Roberta Lewandowskiego, już dopytują, kiedy Ania pokaże córeczkę w całej okazałości. Myślicie, że są na to w ogóle szanse? Choć trzeba przyznać, że na najnowszym zdjęciu Anna pokazała naprawdę sporo! Nowe zdjęcie Lewandowskiej z córką już zebrało ponad 82 tysiące polubień, a "zalakjowały" je między innymi Kinga Rusin, Kasia Sokołowska, Sara Boruc i Anna Kalczyńska.

ZOBACZ TEŻ: ANIA LEWANDOWSKA z córką Klarą na treningu Roberta Lewandowskiego. Zobacz rodzinne zdjęcia!

Anna Lewandowska na wspomnianym zdjęciu ubrana jest w białą bluzkę i dżinsowe szorty. Jej mała córeczka, Klara Lewandowska, została odziana zaś w słodką różową sukieneczkę z falbanami. Jak się jednak okazuje, słodkie w tym zdjęciu jest nie tylko ujęcie, które prawdopodobnie wyszło spod ręki Roberta Lewandowskiego, lecz także opis, który Ania Lewandowska przy nim zamieściła. Co dokładnie napisała gwiazda fitnessu?

„True love. Z moją małą przyjaciółką ;-) Miłego dnia życzymy, kochani!”

No cóż, każdy, kto zobaczył to zdjęcie na profilu Ani Lewandowskiej na Instagramie, na pewno nie ma szans mieć już złego dnia! W końcu tyle szczęścia i słodyczy na jednej fotce nie widzieliśmy już dawno!

HOT TEMAT: Śpioszki w arbuzy córki Lewandowskich hitem internetu! Poznaj markę i cenę ubranka małej Klary [SZCZEGÓŁY]

Jak dokładnie wyglądała zdjęcie, które Ania opisała w ten sposób? Czy fotka faktycznie jest taka słodka? Zajrzyjcie do naszej GALERII i przekonajcie się sami! ;)