Anna Lewandowska urodziła córeczkę. Klara Lewandowska przyszła na świat 4 maja 2017 roku. O narodzinach córki poinformował Robert Lewandowski, podpisując swoje zdjęcie z dzieckiem "dumny tata". O ciąży Anny Lewandowskiej od momentu jej ogłoszenia niemal codziennie donosiły media. Teraz z kolei pojawiają się spekulacje co do tego, gdzie urodziła Lewandowska, czy Robert był obecny przy porodzie oraz kiedy szczęśliwi rodzice pierwszy raz pokażą się publicznie z córeczką. My postanowiliśmy wam natomiast przypomnieć, jak prezentowała się Anna Lewandowska w ciąży. Bo choć zdjęć żony Lewandowskiego z brzuszkiem było mało, to jednak wystarczająco, by zobaczyć, że Ania Lewandowska w ciąży czuła się dobrze i wprost promieniała! Niemal do ostatniego miesiąca przed rozwiązaniem Lewandowska była aktywna w ciąży, trenowała i organizowała obozy dla swoich fanów. Czasem, za namową fanów, zgadzała się też pokazać brzuszek na Instagramie. Jak więc Anna Lewandowska prezentowała się w ciąży?

Anna Lewandowska w czasie 9 miesięcy ciąży chętnie dzieliła się swoją wiedzą z innymi ciężarnymi kobietami, które mają wątpliwości na przykład co do tego, czy powinny ćwiczyć w ciąży. Lewandowska pokazywała, że zwykły bieg na bieżni, ćwiczenia z handlami, stretching czy przysiady nie tylko pomagają zachować sylwetkę, ale i wzmacniają organizm. Co więcej, Anna Lewandowska napisała książkę o tym, jak dbać o siebie w ciąży. Jej premiera już wkrótce!

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska urodziła! Pierwsze zdjęcie dziecka Lewandowskich pokazał Robert

Ponieważ fani Lewandowskiej wielokrotnie dopraszali się, by pokazała ciążowy brzuszek, oraz żeby częściej pozowała fotoreporterom będąc w ciąży, Ania wystosowała do nich specjalny wpis. A brzmiał on tak:

Pozwólcie, że mój brzuch pozostawię nie do oceny innym - niech sobie spokojnie rośnie - bo czy mały, czy duży, czy wąski, czy szeroki - nie ma to żadnego znaczenia!!!! Korzystajmy ze swoich doświadczeń i wymieniajmy się nimi! Niech pozytywna MOC będzie z nami Pamiętajcie, że mój profil nie zamyka się jedynie do tematu ciąży. Dalej realizuję się jako trener, dietetyk czy coach!

W naszej GALERII zobaczycie, jak Anna Lewandowska wyglądała w ciąży. UWAGA: tymi zdjęciami podzieliła się sama Ania, na swoich warunkach, lub znalazły się one w agencjach fotograficznych za zgodą Ani.