Anna Lewandowska postanowiła wesprzeć polskich lekarzy i przekazać im 5 tysięcy posiłków. W taki sposób startuje jej nowy biznes, catering dietetyczny SuperMenu, będący kontynuacją dotychczasowych działań promujących zdrowy tryb życia. Trenerka przekaże posiłki dla personelu medycznego Oddziału Zakaźnego, Oddziału Dermatologii zamienionego na zakaźny, OJOMu i SORu, Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

Anna Lewandowska pomaga lekarzom

Trenerka będzie niosła pomoc od 15 kwietnia. Jej zakład spełnia "surowe normy higieniczno-sanitarne oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa produkcji żywności". Wprowadzono w nim wszystkie procedury sanitarno-epidemiologiczne zgodne z zaleceniami GIS i WHO. 

- Życiowa moc bierze się z dobrego jedzenia. To szczególny czas, w którym musimy zadbać o nasze zdrowie i naszą odporność. Inspirowanie ludzi do lepszego - bo zdrowszego życia, to moja pasja. Stworzenie cateringu jest odpowiedzią na zapotrzebowanie osób zainteresowanych zdrowym odżywianiem. Wszystkie moje działania biznesowe maja wspólny mianownik - ich celem jest pokazywanie, jak można lepiej i zdrowiej żyć, oraz pomaganie w tym - mówi o projekcie Anna Lewandowska.

Catering dietetyczny Anny Lewandowskiej

Catering SuperMenu od Anny Lewandowskiej można zamawiać od 9 kwietnia i początkowo mogą z nich korzystać mieszkańcy Warszawy i wszystkich okolicznych miast.. W ofercie znajdują się propozycje diet dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Jak czytamy w informacji prasowej, cały jadłospis opiera się na przemyślanej filozofii żywienia Lewandowskiej, zakładającej poprawę jakości życia dzięki funkcjonalnemu jedzeniu. Celem jest dostarczanie posiłków, które nie tylko pomogą w utracie wagi, ale przede wszystkim wpłyną na zmianę nawyków żywieniowych i zadbają o zdrowie klientów. 

Autorką przepisów jest sama Anna Lewandowska, która we współpracy z doświadczonym dietetykiem opracowała codzienne jadłospisy.