Anna Lewandowska 7 września 2018 roku kończy 30 lat. Trenerka rozpoczęła świętowanie swoich urodzin - co nie powinno nikogo dziwić - od treningu. Gwiazda co prawda ma już swój wielki urodzinowy bal za sobą, ale z pewnością znajdzie dziś czas na choć małą celebrację takiego okrągłego wieku. Robert Lewandowski na pewno zaskoczy żonę nie tylko wspaniałym bukietem kwiatów, ale też wyjątkowym prezentem. W oczekiwaniu na relację z imprezy urodzinowej Ani Lewandowskiej mamy dla was wyjątkową GALERIĘ pełną jej zdjęć z różnych okresów kariery. Bardzo się zmieniła? Sprawdźcie!

30. urodziny Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska, znana kiedyś z zamiłowania do wygodnego sportowego stylu, w ostatnich latach pokochała modę. Lewandowska jest obecnie stałą bywalczynią pokazów mody we Francji czy we Włoszech oraz klientką luksusowych butików. Miliony Polek uwielbiają jej styl i chętnie naśladują jej modowe wybory. Nie powinno więc nikogo dziwić, że ubrania i dodatki, w których trenerka pokazuje się publicznie lub na Instagramie, błyskawicznie znikają ze sklepowych półek. Ba, na małą fashionistkę wyrasta także Klara Lewandowska, córka Roberta i Ani. Wszystko, w co ubierze ją sławna mama, natychmiast się wyprzedaje!

ZOBACZ: Sukienka w żółwie Klary Lewandowskiej HITEM! Marka + cena

Jak Anna Lewandowska wygląda dziś, a jak prezentowała się przed laty? Czy trenerka bardzo się zmieniła?

Z okazji 30. urodzin życzymy Ani wszystkiego, co najlepsze, a was zachęcamy do sprawdzenia, jak przebiegała jej metamorfoza w naszej urodzinowej GALERII >>

A tu dowiesz się więcej o wspólnej urodzinowej imprezie Lewandowskich

SPRAWDŹ TEŻ: Robert Lewandowski kończy 30 lat. Oto 6 rzeczy, których na pewno o nim nie wiesz!