Anna Lewandowska skończyła wczoraj 28 lat. Ten wyjątkowy dzień trenerka spędziła w towarzystwie najbliższych, ale przede wszystkim męża, Roberta Lewandowskiego. Gwiazda od samego rana rozpoczęła świętowanie.

 Ten wyjątkowy dzień trenerka zaczęła od złożenia życzeń swojej mamie i za pomocą Instagrama i Facebooka przekazała jej podziękowania.

Dzisiaj jestem wdzięczna mojej mamie, która dokładnie 28 lat temu urodziła mnie. Mamo dziękuję Ci! – podpisała zdjęcie.

Żonie piłkarza złożyły wczoraj życzenia nawet gwiazdy. Na Instagramie Sary Boruc, żony Artura Boruca, pojawiło się zdjęcie z solenizantką i krótkie życzenia. Złożyła je również trenerce Magda Mołek.  Późniejsze Anna Lewandowska rozpoczęła świętowanie urodzin w towarzystwie męża. 

Zobacz: Anna Lewandowska obchodzi dziś urodziny. Co udało się jej osiągnąć? Poznajcie bliżej żonę Roberta Lewandowskiego [ZDJĘCIA]

Już kilka dni temu wraz z Robertem Lewandowskim i Agnieszką Wesołowską (żoną Kuby Wesołowskiego) wspólnie uczcili swoje urodziny. Robert, Ania i Agnieszka obchodzą urodziny w zbliżonych terminach.

Zobacz: Agnieszka Szczurek żona Kuby Wesołowskiego świętowała urodziny w towarzystwie Anny i Roberta Lewandowskich [ZDJĘCIA]

Wczoraj urodziny świętowała Anna Lewandowska. Z tej okazji Robert Lewandowski stanął na wysokości zadania i sprawił jej wyjątkowy prezent. Robert Lewandowski wręczył żonie bukiet 150 czerwonych róż. Takiej niespodzianki Anna Lewandowska z pewnością się nie spodziewała, co potwierdził wpis na Instagramie.

Dziękuję wszystkim za tyle pięknych życzeń! W takim razie ten rok szykuj się wyjątkowy! Dziękuje mojemu kochanemu mężowi za dzień pełen niespodzianek! – podpisała zdjęcie.

Tego dnia, jak przystało na trenerkę, Anna Lewandowska nie zapomniała również o treningu. Później prosto ze sportowych ubrań gwiazda wskoczyła w czerwoną sukienkę od Joanny Przetakiewicz i ruszyła na randkę z mężem.

Anna Lewandowska będzie miała co wspominać. Zobaczcie jak świętowała! 

Zobacz: Anna Lewandowska ma wyczucie stylu? Zobaczcie, co skrywa jej szafa [ZDJĘCIA]